Lista ocen Subaru XV I Crossover (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~setariff
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Przez ponad 5 lat i 110 tys km zepsuły się następujące rzeczy: gumowa osłona przegubu i ... nic więcej. Łączny koszt naprawy to może 100zł. Mieszkamy w miejscu otoczonym dziurawymi, morderczymi drogami gruntowymi. Inne auta, czy nasze, czy sąsiadów, minimum raz na rok wymagały wymiany części w zawieszeniu. A tu - nic! przez tyle czasu. To właśnie jest zaleta Subaru. Silnik? Skrzynia biegów? Zupełnie nic, nawet żadnego zawahania. I przez to,...
~Mariusz
Crossover 2.0D 147KM 108kW
Instalacja radiowa bardzo słabo współpracuje z Iphonami. Rozmawiać można ale wybieranie głosowe to prawdziwa loteria. Często rozmówcy zgłaszają, że słyszą burczenie. Nie wiem jak jest z innymi telefonami ale serwis wie, że samochód w zasadzie nie działa z Iphonami i nie jest w stanie nic pomóc.
~kierowca zadowolony
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Za parę drobiazgów dam inżynierom Subaru z liścia, jeśli się spotkamy. Jeśli stan aktualny się utrzyma będzie to cios jednorazowy, bo przyjemność prowadzenia tego wehikułu wynagradza niedoróbki w wykończeniu wnętrza i tragiczne głośniki
~Właściciel
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Półosie osi przedniej zaczęło wyć przy 180kkm. PRzy 190k rozszczelniła się klimatyzacja. Poza tym ok, auto nadal pojedzie 200km/h (licznikowo). W ostatnim cyklu dolałem 0.5L oleju między wymianami oleju, czyli tyle co nic.
~JakubK
Crossover 2.0i 150KM 110kW
stukająca tylna oś, drżacy lewarek, wyładowany akumulator po 24 miesiącach -uwaga na akumulator jest 24 miesiące gwarancji Oczywiscie nic nie naprawione w ramach gwarancji - barak mi slów
~Maikler
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Wszechobecne świerszcze, stukanie klapy bagażnika, łupnięcia (bo inaczej się tego nie da nazwać) podłogi bagażnika, gdy przejeżdżamy z pustym bagażnikiem po nierówności poprzecznej, odklejający się moduł ISR.
~ciugowska
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Spalone lampa przednia 300 zl, tylnia 100 zl. Przetarte dywaniki po 40 000, tragiczna guma.
~krajewskis
Crossover 2.0i 150KM 110kW
jak dla mnie silnik pracuje zbyt głośno nawet na wolnych obrotach i słychać to w kabinie
~Jake
Crossover 2.0i 150KM 110kW
wyładowujący się akumulator, stuki niewiadomego pochodzenia w kabinie
Dziennik kosztów dla Subaru XV I Crossover
9,5
~similar
Crossover 2.0i 150KM 110kW
skrzypi wnętrze - ponoć ten typ tak ma, brak wyciszeń - nawet na zamówienie
Subaru XV I Crossover