Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Nie odbiega od innych Japończyków. Od nowości (ma 14 lat) miał wymieniane przewody hamulcowe i paliwowe (stalowe na miedziane), pasek rozrządu i klinowy, klocki, ostatnio przednie wahacze no i to co jest jego piętą achillesową - przerdzewiałe sanki przedniego zawieszenia.
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
W moim ponad 10 letnim autku przyszedł czas na wymianę przewodów hamulcowych, belki, sprzęgła z dociskiem i rozrusznika. Ponadto nic nie robię, a sporo jeżdżę i deptam na pedał...
~RAV
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Przy kupnie należy zwrócić uwagę na stan \"sanek\". Działanie klimy, oraz podnoszenie i opuszcznie szyby od kierowcy. Części ogólnie dostępne.
~Stanisław
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Przez cały rok użytkowania samochodu nie miałem żadnej drobnej usterki - nic się nie urwało, nie przepaliło, nie wymagało wymiany lub naprawy.
~Mariusz B-nia
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
prawa szyba nie domyka sie jak trzeba,wyciek oleju spod aparatu zaplonowego-ku zdziwieniu ziemering byl ok.wiec silikon zalatwil sprawe na dobre
~iksel
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
tak naprawdę to mam go od 1,5 roku i nic mu nie dolega oprócz wspomnianej feralnej skrzynii biegów. Ten samochód po prostu jeżdzi!!!
~Ikarus2217
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Nic się nie psuje. Po 16 latach wszystkie drobiazgi działają jak należy (nawet elektryczne lusterka).
~Luk
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
jedynie zapalniczka przestała działać. wymiana bezpiecznika i po sprawie.
~marhoper
karoseria trochę rdzewieje ale to 12 lat mineło i nie ma co się dziwić
~ewcia_77@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
raz mnie zawiodł, poszła mi pompa paliwa i nie chciał jechac (miałam pecha)
Suzuki Baleno I Sedan