Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Tani samochód bo już za 1000zl można kupić, mało pali ale niektóre części potrafią nieźle odchudzić portfel. Lepiej się nim nie rozbijac bo taniej będzie kupić nowy aniżeli naprawiać stary, niektóre części tanie jak barszcz a niektóre droższe jak klasa premium... Wahacz 350zl, ramka chłodnicy 400 ale ogólnie bardzo fajnie, szczególnie że się nie psuje ale na naszych drogach zawieszenie lubi się wybić.
~mpower
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
No i tu najgorsze... Przesiadlem sie z passata 1.9d który palil 5-6 litrow, a suzuki pali kolo 6,5-7,5 mieszane Na trasie jak jechalem sam to palil w granicach 6 co jest chyba dobrym wynikiem miasto wedlug producenta 9, ja nigdy tyle nie osiągnołem choc mam stosunkowa lekką nogę. Części ze względu na to że na naszych drogach dość egzotyczne są trochę wyższe, lecz nie ma problemów z ich dostępnością.
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Znów odniosę się do BMW 3 z podobnego rocznika i znajomi jeżdżą dużo delikatniej niż ja, a mimo to spala im od 2-4 litrów więcej na 100 km! Mam też skodę octavię 4 letnią i patrząc, iż to większe auto (diesel), to jednak Suzuki mogło by spalać mniej, ale to lata, latka różnicy technologicznej.
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zużycie paliwa zaskakujące jak na auto takiej wielkości i z takim mocnym silnikiem. Ostatnio na trasie do Chorwacji przy prędkościach autostradowych spalił 5/5 litra na 100 km. Przy 90-100 pali około 5. W mieście (górzystym) nie przekracza 7,5 l/100 km - przy dość dynamicznej jeździe.
~waldi
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
porównaniu do poprzednika ktorym był vw golf II 92r. z piecioma osobami na pokładzie moje balenko spala 8,5l. gazu na 100km dla mnie to dobry wynik jak na jazde miszana a lekkiej nogi nie mam
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
zrobiłem nim w niecałe 2 lata 50 tys km i zainwestowałem jakies 600 zl na czesci eksploatacyjne (przeguby, płyny itp.) zużycie gazu lpg od 7,5 do 10,5 l na setke.
~Luk
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
jak na 1.6 98 koni - pali niewiele. TRasa z rodziną na pokładzie wyszła mi 5 litrów (trudny teren bieszczady), w mieście 6,5 ltr.
~Yaggar
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Dosyć duże spalanie paliwa jak na ten silnik i drogie części, które jednak nie są wymieniane co roku, a raz na kilka, kilkanaście lat.
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
mam gaz wiec spalanie gazu w granicach 8-9 litrow to bardzo dobrze jak na 1,6 silnik w cyklu mieszanym rZecz jasna
~Ikarus2217
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Bardzo niskie spalanie w jeździe po mieście (przy rozwożeniu pizzy). Ceny części w normie.
Suzuki Baleno I Sedan