Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Największą bolączką w ponad 90% tych aut, to gnicie przedniej belki, a polscy handlowcy wyczuli ten temat i życzą sobie od 500 zł za zgnitą belkę do ponad 1000 zł za dobry stan. Nowa z wymianą może wyjść i 2000 zł, (ale warto). Podczas gdy do innych aut nowa w sklepie kosztuje 300 zł! Kupiłem ten samochód i po roku już miałem do wymiany belkę. Założyłem nową i spokój. Drugą o jakiej tylko słyszałem, to awarie skrzyni biegów, ale mimo iż nie...
~Yaggar
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Tutaj nie wymieniamy małych pierdółek - jak coś się zepsuje to trzeba się przygotować na wymianę okolicznych części. Ma to swoją wadę - duże koszty, ale i zaletę, bo dzięki temu autko jest naprawdę niezawodne i raz wymieniony sprzęt starczy na długi czas. Trzeba za to mocno dbać, by nie pojawiła się rdza, bo u mnie to główny powód wizyt w serwisie
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Wymienione już sanki (w ASO kosztują 1700 zł) - mnie się udało za 100 zł. Obawiam się, że czeka mnie jeszcze przed 200 tyś km remont lub wymiana skrzyni biegów (trzeba wymienić 2 łożyska wałka 1 i 2 biegu, dokręcić i zabezpieczyć 3 śrubki, które same się wykręcają i łożysko dociskowe). Zrobię to jak skończy się sprzęgło.
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
brak takich. tylko z wybita szyba czolowa mialem problem-szukalem używanej-bardzo ciezko znalezc.nowa dostepna od reki.
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Raz skrzynia ale tak to nic, nie. Zawodna jednostka jak i cały samochód, szkoda że tak bardzo nie doceniony.
~ewcia_77@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
musze wymienic przednią belkę zawieszenia, nowa to koszt ok. 1600 zł, a używaną nie mogę nigdzie dostać
~Mariusz B-nia
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Odpukac nie mialem moze skrzynia kiedys kleknie ale moze jeszcze poczeka,czeka mnie sprzeglo ale jeszcze czas
~Ikarus2217
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Jeszcze nigdy nie był holowany. Zawsze dojeżdża na miejsce o własnych siłach.
~ElLoco
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Odkąd mam auto (rok), ani razu nie stało u mechanika z poważną usterką.
~RAV
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Z tego co słyszalem to skrzynia biegów, u mnie bezproblemowo.
Suzuki Baleno I Sedan