Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Mój syn ma 1,89 wzrostu - ja mam 1,75. Spokojnie mieści się za mną na tylnej kanapie. Ostatnio tak jechał 1000 km i nie narzekał. Na tej samej trasie (16 godzin) ze zdziwieniem odkryłem, że nie bolą mnie plecy. W innych autach nie było tak dobrze. To ciekawe, bo na pierwszy rzut oka nie ma niczego szczególnego w tych fotelach.
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Naprawdę super jak na kompakta takich rozmiarów, 4 osoby mogą w pełni wygodnie siedzieć i naprawde nie czuć dyskomfortu. Komfort chociaż zawieszenie twarde jest o dziwo spory, niby na dziurach wybija i jest strasznie głośno to jednak te fotele to poezja.
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Przestrzeń porównywałem zwłaszcza z BMW 3, bo takiego miałem zamiar kupić i jestem zdziwiony, że jest tu dużo więcej miejsca... jeśli pasażerowie nie mają po 2 m wzrostu :-) ale wówczas to mało jest samochodów o takiej przestrzeni...
~Stanisław
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Przestrzeń bardzo dobra dla kierowcy i pasażera z przodu,z tyłu mniej miejsca ale wystarczająco.Cztery osoby jeżdżą bardzo dobrze, pięć już dużo gorzej.Bagażnik być większy bagażnik.
~Hubert
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco duzo aby zająć wygodną pozycje, z tyłu podobnie - problem mogą mieć tylko dość wysokie osoby. Wielkosc bagażnika wystarczająca.
~Yaggar
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Z przodu dosyć dużo miejsca, można się wygodnie usadowić. Z tyłu też nienajgorzej, bez problemu da radę pograć na laptopie ;)
~mpower
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Rodzina 4 osobowa przejedzie sie komfortowo, pomimo tego że jest to sedan to male autko wiec bez rewelacji.
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
jak na takiego małego sedana super, jezdze z dwojka małych dzieci w fotelikach i kupą bagaży
~marhoper
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
przestrzeń z tyłu w porządku , miejsca dla kierowcy mało szczególnie przy wychodzeniu z auta
Dziennik kosztów dla Suzuki Baleno I Sedan
7,1
~iksel
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jestem niewielkiej postury , dla mnie miejsca jest dosyć a i bagaznik tez jest wystarczający
Suzuki Baleno I Sedan