Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (18) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Silnik super. Polecany zwłaszcza dla tych, co lubią depnąć. Miałem wcześniej inne auta: Audi, Nissana, Opla i przy mojej nodze tamte spalały o 5 litrów więcej niż to Suzuki przy takiej samej jeździe. Silnik dość elastyczny i ekonomiczny. Najważniejsze: BEZAWARYJNY. Co się też podoba wielu znajomym, to oryginalny i ładny dźwięk z rury wydechowej... nie mogą uwierzyć, że tak jest bez modyfikacji. Pozazdrościć.
~RAV
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Silnik 1,3 86koni. No cóż, kto decyduje się na takie auto powinien mieć świadomość że to silnik nie na tor wyścigowy. Ja świdomoie tak wybrałem i nie żałowałem, w mieście radzi sobie bardzo dobrze a i na trasie przy 5 osobach i pełnym bagażniku można jechać. Trzeba tylko wykręcać wysokie obroty.
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Bardzo fajnie pracuje, bez obsługowy, niezniszczalny i zanim on padnie to buda zdąży cała zgnić. Lubi obroty, wkręca się ładnie ,przy 6000 obrotów zaczyna fajnie mruczeć.Oszczędny - mało paliwa zje ale jak się depnie mocniej to nieźle wypije
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Silnik trochę słaby poniżej 2,5 tyś obrotów. Szarpie poniżej 800. Trzeba się przyzwyczaić do wkręcania na wyższe obroty (do 7000), ale to nie skutkuje jakimś drastycznym wzrostem spalania.
~Hubert
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Dosć charakterystyczny odgłos silnika przy wysokich obrotach dość głośny lecz miły dla ucha.Samochód bardzo elastyczny jak jade sam, z wiekszą ilością osób nieco spada :)
~Yaggar
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Silnik taki sobie. Dobry na długie trasy, przy jeździe w mieście sprawuje się nieco gorzej, głównie przez niezbyt dobre przyspieszenie.
~marhoper
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Bardzo dobry dynamiczny silnik , potrafi dać radość z jazdy , bardzo dobrze sprawuje sie w sytuacjach kiedy trzeba szybko opuścić skrzyżowanie
~Ikarus2217
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Silnik nie do zdarcia. Bardzo dynamiczny i ekonomiczny. Po roku stania, nic się z nim nie stało. Nie wymaga napraw.
~Stanisław
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Pracuje bardzo dobrze - tylko leję benzynę i jadę.Przyśpiesza bardzo dobrze jak na swoją pojemność.
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
jak na ta pojemnosc super (ostatnio jeden pan sliczny w stuningowanym golfie 3 na pasach sie zdziwił;))
Suzuki Baleno I Sedan