Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
To jest odpowiednik Corolli, Civica, Almery a z europejskich Golfa czy Megane za co najmniej 2 razy mniejsze pieniądze. Przy tym często je przewyższa parametrami. Nie był zbyt popularny z powodu designu. Śmieją się, że niemal każdy znaczek by do niego pasował - tak dużo ma zapożyczeń. Ale przez to jest ponadczasowy i nawet teraz nie wygląda staro. Mojego kupiłem za 3 tyś zł. Z tego powodu Suzuki zastąpiło go bardzo charakterystyczną ale...
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
niska cena super auto.4 el. szyby, el. lusterka, 2 airbag, klima, immobiliser, regulowana kolumna kierownicy, 1,6 16v gaz, 96 r zaplacilem 7 tys. mam swiadomosc ze nie jest to popularne auto jak vw i nie trzyma tak ceny ale cos za cos.
~mpower
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Za tą cene samochód idealny dla osób które auto kupują do jeżdżenia, a nie żeby sąsiedzi widzieli :) Byłem zaskoczony wykonaniem. Dodatkowo samochody dobrze wyposażone es+el+centralny zamek wieć naprawdę moge polecic
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Teraz ten samochód można kupić za grosze i naprawde ten samochód jest nie doceniony, warto kupić nawet do upalenia czy jako tani środek transportu.
~Ikarus2217
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Samochód tani, a bardzo niezawodny i ekonomiczny. Przeżyje jeszcze nie jeden samochód wyprodukowany wiele lat później.
~ElLoco
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Dałem za niego 5 tysięcy i jak do tej pory sprawuje się dobrze, ani razu mnie nie zawiódł jeśli chodzi o usterki.
~Hubert
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Super autko za niedużą kase, moim zdaniem dużo lepsze jak Opel Astra Classic 1.4 , Ford Escord 1.6 czy nawet Vento 1.8 :)
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Cena w porównaniu z innymi autami o takich parametrach i wyposażeniu jest bardzo atrakcyjna.
~Yaggar
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Autko trochę drogie jak na swoje możliwości, ale nie jest tak drogie, by wykluczać je z poszukiwań.
~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Za stosunkowo małe pieniądze kupiłem dość duże i bardzo dobrze wyposażone auto za co należą się brawa
Suzuki Baleno I Sedan