Lista ocen Suzuki Baleno I Sedan (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romeo
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Co zadziwia innych, to to, iż podczas zimy, deszczy itd inni jeżdżą z otwartymi oknami, bo im parują szyby, a ja nie mam problemu... Inaczej zauważyłem, jak jest 5 osób w aucie, to boczne tylne zaparowane mimo pełnego nawiewu... Klima również działa rewelacyjnie.
~Limciu
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Właściwie działa poprawnie z jednym wyjątkiem. Zaparowana przednia szyba długo pozostaje zaparowana w okolicy lusterka wstecznego - na szczęście to nie jest istotne dla dobrej widoczności. Szybko robi się ciepło. Klimatyzacja tylko mechaniczna (ja nie mam)
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Brak klimy jest ale za to naprawdę szybko się nagrzewa, nawiew jest super, 5 minut i jest super ciepło , gorzej w lato bo zimny słabo dmucha ale wtedy łatwiej po prostu otworzyć okna.
~Yaggar
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Potrzebuje kilka minut na nagrzanie się, ale potem temperatura jest utrzymywana dosyć długo i można bez problemu sobie ją ustawić na dłuższe trasy.
~RAV
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Klima sprawdza się znakomicie. W zimę nie ma problemu z nawiewem i odparowywniem szyb.
~junior
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
ogrzewanie bardzo dobre, nie sprawdzilem jeszcze chlodzenia (klimy) bo zima ciagle tzyma:))
~Hubert
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Super wydajne ogrzewanie już po przejechaniu około 1 KM silnik osiąga temperature roboczą.
~Mariusz B-nia
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zima paruja szyby-myslalem ze to filtr pylkowy ale japonczycy na to nie wpadli zeby go zamontowac
~Stanisław
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Ogrzewanie bardzo dobre, wentylacja trochę słabsza szczególnie szyby boczne.
~Ikarus2217
Sedan 1.3 i 16V 85KM 63kW
Nawet zimą w tym samochodzie można gotować jajka.
Suzuki Baleno I Sedan