Lista ocen Suzuki Baleno III (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alicja
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
1,5 roku intensywnej eksploatacji, trasy długie i krótkie, 40 tys. na liczniku - żadnych drobnych usterek. Ryski i wgniecenia to efekt cienkiej blachy, o której już było - dla mnie to nie są usterki tylko pewna niedogodność, na początku wkurzająca, ale to w końcu tylko auto. W Polsce mamy taki dziwny stosunek do samochodów, musi być ekskluzywnie za małe pieniądze i ma sąsiadom gul skoczyć ;) Dla mnie niezrozumiałe.
~Wojciech
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Na przestrzeni 5 lat miałem 3 drobne problemy, ale wszystkie związane z działalnością kun grasujących pośród aut zaparkowanych na osiedlu. Ponadto jedna żarówka w podświetleniu pokręteł nawiewu nie łączy i dopiero jak się trzepanie plastik w tej okolicy to się zapala. To chyba wszystkie drobne problemy z jakimi miałem doczynienia.
~selektor1
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Tu minus auto było w serwisie 2 dni z powodu gwizdu powietrza jak gwizdek w czajniku , około 70 km/h znaleźli że to uszczelka maski wydaje ten dźwięk i ją wymontowali . Naprawiłem sam. Niedługo jadę na wymianę mechanizmu wycieraczek coś trze podczas pracy.
~Grzegorz G.
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Trudno nazwać to usterką, ale czasami zadziwia automatyka. Światła przeciwmgielne włączają się bez problemu w pochmurny dzień, za to przy ostrym słońcu automat przełącza na mijania.
~konrat
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
minus za problem ze skrzynią biegów. Nie zabieram więcej bo samo ustąpiło. Poza tym bez kłopotów ale to zbyt krótki czas i przebieg na ocenę usterkowości.
~Dawid
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
- odbiło coś czujnikom ciśnienia w oponach i nie chciały zgadnąć, więc musiałem odwiedzić serwis
~Piotr Rybicki
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Brak (nowe auto). Biorąc pod uwagę, że silnik bazuje na motorze 1.2 ze Swifta można liczyć na bezawaryjność.
~wozik
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Miałem problem z linką hamulca ręcznego, która gdzieś blokowała.
~Arkadiusz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Ułamał się zaczep linki półki bagażnika, nic poza tym się nie zepsuło.
~warma72
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Nie mam co wpisać, wszystko sprawne. Jeśli coś się pojawi dopiszę!!!