Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (135) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 164 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wheelie@interia.eu
SUV 1.6 i 16V 106KM 78kW
Z tymi parametrami bywa różnie; jeśli podróż tym samochodem odbywają dwie osoby można poczuć się jak w rasowej limuzynie. Problem pojawia się wtedy gdy przyjdzie nam zabrać ze sobą 3 pasażerów(piszę w roli kierowcy więc mam na myśli komplet 4 osób). Podczas gdy z przodu jest jeszcze na tyle miejsca aby odbyć wygodną podróż z tyłu może pojawić się już problem szczególnie dla osób o sporych gabarytach, głowny problem to pasażerowie powyżej 185...
~emigrant
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Jak juz wspomnialem GV zakupiona zostala z wyboru,jestesmy we trojke,podrozujemy cala rodzina bez problemu,maly mnie nie kopie z tylu w siedzenie,na reklamowki z tesco bagaznik wystarczy w zupelnosci,z przodu miejsca b duzo, z tylu,sam przed kupnem sprawdalem a siedze dosyc szeroko nie dotykam kolanami prednich siedzen,z tylu umowmy sie,wygodnie siedza 2 rosle osoby,lub dwa zdechlaki i dziecko
~Bartek M
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Nikomu nie brakuje miejsca. Jeśli chodzi o tylną kanapę osobiście zaskoczyła mnie ilość miejsca na nogi. Jak na nie aż tak wielką terenówkę w wnętrzu znajdziemy dużo miejsca. Bagażnik do ogromnych nie należy ale w kilka sekund w prosty sposób można rozłożyć siedzenia co pozwala nam na przewożenie bardzo dużych ilości bagażu.
~Piotr
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Da sie wytrzymać, chociaż siedzenie kierowcy dla mnie jest trochę za wysokie. Mam 180 cm wzrostu i przy max obniżeniu fotela i tak uważam że jest za wysoko. Do tego mała mozliwość regulacji kierownicy jeszcze to pogarsza. Dla pasażerów miejsca jest wystarczająco. Chociaż kosztem bagażnika.
~Max
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Dla siedzących z przodu OK, przy wzroście kierowcy 185 z tyłu nie ma miejsca na nogi, bagażnik duży, niestety ciężka klapa łomocze na nierównościach co jest dość denerwujące i otwiera się od lewej strony czyli od ulicy, pakowanie czegoś do bagażnika z małym dzieckiem bardzo niebezpieczne!!!
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Bardzo duża ilość miejsca dla wszystkich pasażerów. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ilość miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu oraz możliwość regulacji pochylenia tylnej kanapy w kilku stopniach. Jak na kompaktowego SUVa (4,30m długości bez koła) miejsca jest sporo.
~baka1408
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Z przodu ilość miejsca ujdzie w tłoku. Z tyłu było go bardzo mało. Osoba mająca powyżej 1,80 wzrostu nie była w stanie wygodnie jechać na tylnim rzędzie foteli. Choć w porównaniu do L200 miejsca było znacznie więcej. Tak więc bez tragedii.
~cezary58
SUV 2.7 i V6 24V 184KM 135kW
.miejsca na pięć osób wystarczająca . wsiadanie i wysiadanie z samochodu wyśmienite . mam 180 cm wzrostu i z tylneygo siedzenia wysiadam bez problemu .co większości testowanych suv niej jest takie oczywiste. prubowałem mazdzie
~scorpio41182@o2.pl
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Przestrzeń jest wystarczająca, nie ma ani ścisku ani szału. Ale należy zrozumieć, że jest to auto (pseudo) terenowe, i należało optymalnie wykorzystać rozstaw osi, oraz długość auta uwzględniając spore kąty natarcia.
~Bartek M
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Bardzo pozytywnie zaskoczyłem się przestronnością przedziału pasażerskiego zwłaszcza z tyłu. Jest tam więcej miejsca na nogi niż w moim 2 samochodzie czyli w 407 ce. Co do bagażnika szału nie ma ale na co dzień wystarczy.