Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (117) - Ergonomia

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 3d Facelifting 2.4 VVT 166KM 122kW
Jak na tą klasę to jestem bardzo zawiedziony, w poprzednim aucie ford KUGA( ukradziony ), w fordzie jest super widoczność, a w suzuki sie rozczarowałem..Dali za doże(dla kierowcy do dobrze) lusterka jak na taką długość auta
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Jak na japończyka przystało, wszystko wzorowo i w zasięgu ręki. Sterowanie radiem, tempomatem, klimatyzacją automatyczną i innymi elementami intuicyjne bez konieczności przebrnięcia przez setki stron instrukcji obsługi.
~Paweł
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Wszystko pod ręką ale widać rozwiązania z lat 90 tych, solidne ale bez fajerwerków. Szkoda że tak mało informacji na raz można zobaczyć na maleńkim wyświetlaczu.
~de_la
SUV 3d Facelifting 1.6 VVT 106KM 78kW
Ja siedze z przodu Mój pies z tyłu Żadne z nas nie robi z tego problemu Wszystko pod ręką Tylko coś co w 5d jest podłokietnikiem to w mojej 3d jest małym schowkiem
~primusik@wp.pl
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Spalanie maksymalne (miasto/trasa/mieszany): 14/11/12 l/100km Spalanie minimalne: 11/9/10 Jak widać dużo brakuje do 7,8 l/100km w trasie. Może to wina terenowych opon :).
~Bartek M
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Wszystko jest pod ręką. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Przycisków nie jest jakoś bardzo dużo ,podoba mi się obsłucha klimatyzacji przy pomocy pokręteł. Szybko i wygodnie.
~Robert
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Po japońsku czyli minimalistycznie ale na swoim miejscu bez wpadek. Wygląd tego wszystkiego też schludny nierozpraszający raczej ponadczasowy bez awangardy.
~Piotr
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Mogłoby być o wiele lepiej i bardziej przemyślanie. Obsługa komputera to jakieś nieporozumienie. Z perspektywy czasu uważam je za duży minus tego modelu.
~maxpawel
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Powiedziałbym - poprawna. Wszystko pod ręką. Jedne rozwiązania lepsze inne gorsze - jak to w życiu. Nie ma samochodów doskonałych (przynajmniej w tej cenie).
~Maciek
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Prosta i czytelna deska rozdzielcza - w promocji Suzuki dołożyło zestw multimedialny więc sterowanie audio intuicujne,sterowanie klimą ok