Lista ocen Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW od 2008 (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M j
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Wiec tak... trzeba sie przyzwyczaic,jedynka jest krotka(jak na miasto-wiec pod ,,swiatlami,, nie zablysniemy na starcie :).) ale w ternie jest ok,reszta biegow jest ok,wchodza bez problemu.A tak dla przypomnienia tym ktorym biegi zle ,,wchodza,,- przypomnijcie sobie jak uczyli na nauce jazdy!!! Litera H .Jesli prowadzi sie w ten sposob lewarek zmiany biegow to mozna nawet 2 palcami zmieniac biegi. Oczywiscie jesli jakis ,,rzeznik,, wczesniej...
~scorpio41182@o2.pl
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
każdy bieg haczy, mam nadzieję, że się nie rozleci. Dla \"znafcuf\" zaznaczam, że sprzęgło wciskam do końca, bo nie jest to mój pierwszy samochód. Jak jeździłem kiedyś Oplem Omegą B, który(a) miał(a) 12 lat, to lepiej tam biegi wchodziły.
~Jakub
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Ta konstrukcja pamiętająca technologię naszej Syrenki prosi się od 2003 roku o zmianę co wiąże się z znacznymi kosztami produkcji których każdy chce uniknąć,podobnie z tylnym mostem.
~Max
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Mało precyzyjne przełączanie biegów, zły dobór przełożeń, powodują konieczność ciągłego wachlowania dźwignią biegów. Głośna praca skrzyni biegów i układu przeniesienia napędu.
~UK. Pozdr.
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Szczerze to nie jest zle ale skrzynia to najslabszy punkt w autku,mialem wiele aut i np volvo mialo bardzo podobna,takze przecietnie....
~ns
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
skrzynia jest 5 biegowa,szkoda bo jesli ktoś dużo jezdzi po autostradach to 6 biegow było by jak marzenie. ale to samochod terenowy wiec nie narzekam.
~M J
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
skrzynia ma krótkie przełożenia wiec to spalanie w miescie bedzie na poziomie 9-10L. ale w teren i na gorki jest ok.
~wuba
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
To jakaś tragedia.W rosyjskim traktorze biegi wchodziły tak samo może warto by ich zapytać może już rozwiązali ten problem?
~maxpawel
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Może minimalnie haczy przy przejściu z 2 na 3, ale to pewnie sprawa regulacji. Reszta bez zastrzeżeń.
Dziennik kosztów dla Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
8,3
~tomek
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
tu nieco gorzej - skrzynia nie jest zbyt precyzyjna i często zdarza się lekki chrobot przy zmianie
Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting