Lista ocen Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW od 2008 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Tak jak pisałem wcześniej dziwne odgłosy pracy silnika poza tym głośny, stukające zawieszenie przy pokonywaniu nierówności (ten typ tak ma i nie chodzi o luzy), głośna praca układu przeniesienia napędu, stukająca klapa tylna, jednym słowem ZERO komfortu !!!
~maxpawel
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
No, cichy to ten samochód nie jest. Zwłaszcza od 100 km/h. Zarówno szum powietrza jak i warkot motorka są lekko męczące. Ale w moim przypadku rzadko jadę w długie trasy to w miejskich przejazdach da się wytrzymać.
~Don
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
To wyraznie slaba strona. Do 120 km/h ok. Potem jest glosno. Brakuje 6 biegu... Na szumy wiatru jest dobrze wyciszony. Slychac jedynie silnik ale powyze 130 km/h. Ponizej jak na diesla jest ok.
~alex
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
tu najniższa ocena,bo to disel, więc trochę klekocze,ale słyszałem ,że po liftingu w 2009 jest lepiej.praktycznie na autostradzie powyżej 120 km/g radio można wyłączyć
~Jakub
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
zamontowane wyciszenie jest słabe,wystarczy jak się przesiadam z kolegi Toyoty do swojego bubla to przez pierwsze kilometry chcę zamykać okna.
~Don
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
No tu sie nie popisali. 120 na autostradzie to max zeby moc rozmawiac. Powyzej robi sie nieprzyjemnie glosno. Tutaj tez brakuje 6 biegu.
~scorpio41182@o2.pl
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Silnik jest głośny, z tyłu słychać pracę tylnego napędu. Mimo terenowych aspiracji każdą nierówność się słyszy i czuje.
~cezobi
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
dostał przeciętne bo przy prędkościach autostradowych staje się głośny
~ns
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
jak sie zapierdziela autostrada to szumi,ale to zadne uciążliwe odgłosy.
~JanS
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
To laba strona tego auta. Slychac silnik, polka nad bagaznikiem drga i slychac ja.
Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting