Lista ocen Suzuki Grand Vitara II SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW 2005-2008 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysieklew@inteia.pl
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
jak na razie, nic nie siadło z małych rzeczy. Zmarszczyła się nieznacznie osłona nadkola (od wewnątrz, nad kołem) od tego, że pochlapałem paliwem przy tankowaniu. Ściekło trochę raz i drugi na tą gumę (albo coś podobnego do gumy) i się powybrzuszało. Trudno to zauważyć z zewnątrz, ale jak się przyjrzeć, to widać.
~User
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
W zasadzie drobne usterki nie występują. Padł mi CD, ale to siemens - czego można się było spodziewać. Spamochód był sprowadzony z Francji i okazało się że, nie można przestawić języka na inny niz francuski (w Volvo mołem wybrać jeden z 6. języków). Beznadziejny sposób wyniany żarówek.
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Po 80 tysiącach wymienione uszczelniacze wału napędowego z racji lekkich nieszczelności. Gdy dużo było jeżdżenia po mieście zapala się kontrolka od filtra DPF i wymaga to procedury przepalenia (30 min w trasie)
~zenon.konieczka@comhem,se
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
coś działo się na poziomie ustawienia na komputerze podczas ciągnięcia przyczepy kilka razy spalił mi bezpiecznik świateł pozycyjnych i oświetlenia pulpitu ale to chyba epizod lub za mała wartość bezpiecznika
~Roberto
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
auto miałem jakieś 1,5 roku nic wieIkiego się nie działo jedyna większa usterka to pęknięty interkoIIer /700 stów zregenerowany pIus mechanik/ aIe to podobno typowa usterka vitary .
~Józef lat 45
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Gdy kupiłem używane zrobiłem przegląd -było sporo wycieków (brak należnej dbałości poprzedniego właściciela)-aktualnie po dwoch latach użytkowania wszystko ok
~janekbo
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Nic specjalnego...czasem tylko DPF prosi o przepalenie...plus palenie na zimny silnik wymaga kilku sekund dluzej niz nowoczesne silniki.
~slawomir.grzesiak@gmail.com
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
przez chwile nie walczalo mi sie swiatlo oswietlajace bagaznik ale z czasem minelo- poprostu autko czekalo jakis czas na mnie czyli drugiego wlasciciela.
~donleon@interia.eu
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Plasiki w bagazniku popuscily i wyglada to marnie. Podobnie w plastikowa listwa drzwi kierowcy... System mocowania plastikow wadliwy!
~soltys126,http://motoryzacjawpraktyce.blogspot.com/
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Drobiazgowych usterek jak na razie nie ma. Natomiast jakość plastików we wnętrzu ,wszędzie skrzypiących w aucie de luxe PORAŻKA.
Suzuki Grand Vitara II SUV