Lista ocen Suzuki Grand Vitara II SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW 2005-2008 (29) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Na trasie przy delikatnej jeździe do 80 km/h z klimą spalanie rzeczywiste wyszło 6,6l/100. Jazda z prędkościami 120-130 podnosi wynik ale 8 litrów jest to akceptowalne. Miasto około 10 z klimą. Nie ma się co oszukiwać. Auto jest ciężkie, mało opływowe i posiada stałe 4x4 co robi opory. Opony mam 235 przy 17 calach więc szersze od zalecanych.
~Kamil
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Może oceniam przez pryzmat "smoka" jakim jeżdziłem wcześniej ale spalanie jest całkiem niezłe. Od tankowania do tankowania zazwyczaj wychodzi 8,5l/100km. Ceny przeglądu nie są przesadnio wysokie. Napraw jeszcze nie było i oby tak zostało. :-)
~slawomir.grzesiak@gmail.com
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
o zluzlyciu paliwa pisalem w dziale silnik. ceny przegladow- Polska - porazka w Angli przeglad po 45000 km to ok 240 funtow w Polsce 1200zl czyli podobnie ale generalnie duzo jednakze pamietajmy - jest to samochod terenowy!
~Syd
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
powinna być możliwość napędu tylko na jedną oś,ale przy stałym napędzie na cztery kola,10 l w mieście nie jest złym wynikiem,na trasie niewiele mniej(powyżej 90/godz),ceny przeglądów podobnie jak u innych producentów
~krzysieklew@inteia.pl
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Mam też forda transita sprzed ćwierć wieku, spala mniej (i to w dodatku redbula). Jak na XXI wiek to tak sobie. Liczyłem na mniejsze zużycie, zwłaszcza w trasie przy spokojnej jeździe.
~artmar1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
jestem zaskoczony tak niskim zużyciem paliwa szczególnie w mieście bo na trasie to normalne chociaż przy mojej dynamicznej jeździe na autostradzie non stop 150-160 km/h średnia 8,1 to też rewelacja
~janekbo
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Cena uzywanego na plus, koszty ASO spore, ale, ze auto proste w konstrukcji, wiele mozna zadzialac samemu lub z pomoca znajomego mechanika.
~Ravello
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
jeśli jeździ się na trasie w okolicy 100 to jest ok, jak chcesz szybciej to też się da ale aerodynamika szafy robi swoje :)
~anka
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Przed zchipowaniem paliła na trasie średnio 7,8L, teraz niecałe 7L, w mieście jest trochę gorzej pali średnio 8,5L
~Roberto
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
wiadomo suv wszystko 2 razy droższe niż w osobówce ,wysokie spaIanie ,drogie opony itp.
Suzuki Grand Vitara II SUV