Lista ocen Suzuki Liana (152)

3,8
~Azael11
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
autko warte rozważenia, szukałem czegoś nie zajeżdżonego i trafiła się liana, fajne wygodne autko, martwi mnie spalanie (ale od czego są fachowi diagności) myślę że się poprawi
~Jacek
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Byłby doskonały w swojej klasie, wraz z innymi uwagami, gdyby miał lepsze reflektory. Dla mnie za słabe światła mijania. Bardzo pojemny bagażnik, szkoda, że nie ma rączki do zamykania. Za słabe wyciszenie.
~Zadowolony
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Doskonale. Pod warunkiem że świadomie kupuje się taki samochód. To typowe auto dla mieszczuch bez sportowych ambicji. Jeśli ktoś ma ambicje sięgające aut klasy wyższej lub sportowych ale z braku pieniędzy kupuje Liane - będzie krytykować. To skutek kompleksów. Warto zauważyć że auto jest bogato, a właściwie kompletnie wyposażone. Firma nie żąda dopłat. To uczciwe podejście. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to zbyt małe schowki w drzwiach.
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
To druga po ponad 2 latach ocena tego pojazdu (mam go od nowości, z salonu) Z czasem samochód zyskuje, awaryjność do zakceptowania a świerszcze - trzeba się przyzwyczaić, to typowe dla tego producenta (choć nie chwalebne) Serwis j.w.
~marek_dedream@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Doskonale zostawiam dla Rols Royca. Tutaj faktycznie jak chłopaki z TOP GEARU - Rozsądny samochód za rozsądną cenę. Jak na potrzeby 3 osobowej rodziny - rewelacyjnie.
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Samochód jest starannie wykonany. We wnętrzu nic nie trzeszczy ani nie skrzypi. Ma sporo dodatków umilających życie i bogate wyposażenie w standarcie.Minusem są mikroskopijne schowki w drzwiach i brak jakiejś półeczki. Żeby wyjąć dywaniki z przodu potrzeba śrubokręta. Auto świetnie nadaje się dla pań jak twierdzi moja żona, a zna się bo to jej 5 samochód :) Do auta warto założyć chlapacze.
~kuma1302
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Auto ogólnie dobre poza małymi niedomaganiami sprawuje śię dobrze jeśli miałbym kupić ponownie to chyba z disslem.ala w Polsce już nieoferowane.
~janusz.l@poczta.okay.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
słaby dół - trzeba mocno kręcić, aby uzyskać to, co potrafi ten silnik.Znam też silniki, które po nocy startują szybciej (Silnik)
~pablo2323@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Jak to diesel. Pełna rozszkosz mruczenia, a jak przychodzi potrzeba.... Nie ma problemu ze zebraniem sie i skokiem na przód. Turbina jest rewalacyjna (Silnik)
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana
5,7
9,4
10,2
~marcin22
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Genialnaod niego chyba lepsze w tymsegmencie za te same pieniądze to now kia ced cene w stosunku do jakosći i wyposarzenia jedyne auto które jest Suzuki wreszcie zaczeło robić porządne samochody. Moim zdaniem to auto doskonałe dla osób oszczęnych z rodziną którzy nie potrzebuja oszałamiających osiągów.