Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Suzuki Liana - Oceń swoje auto

lista nadwozi Suzuki Liana

lista silników Suzuki Liana

Oceny Suzuki Liana

5% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 23.02.2005 22:23:20 przez

Uwzględniając korzystną cenę za całokształt dałbym 4+. Wnętrze jest starannie wykończone i wykonane z dobrych materiałow.Audio na dobrym poziomie. Przydatne gadżety, jak np: lampki do czytania lub szyba w drzwiach kierowcy z dwoma funkcjami otwierania- ułatwia to płacenie na autostradach. Schowki w drzwiach to nieporozumienie- nic się tam nie mieści. Brakuje jakiejś półki pod deską rozdzielczą. Podłoga w bagażniku wykonana jest z tandetnej dykty. Trudno jest ją podnieść aby dostać sie do koła zapasowego. Aby wyjąć dywaniki z przodu trzeba używać śrubokręta. Spryskiwacz przedniej szyby mało wydajny. Stylistyka nadwozia, szczególnie sedana może być dyskusyjna. Ogólnie auto jest bardzo przyjemne w eksploatacji. Sprawdza się w mieście i na dłuższych trasach. W naszych warunkach to wygodne auto dla mieszczucha. Nie nadaje się dla kierowców lubiących agresywną jazdę.

dodano 24.09.2009 13:47:09 przez

Liana to przyzwoicie wykonany samochód bez fajerwerków ale i bez poważnych wpadek. Sporo miejsca, dobry silnik z bezobsługowym łańcuchem, może i nie mistrz jazdy na kropelce ale i nie żłopie jak szalony, dobra dynamika na wyższych obrotach, niezłe wyposażenie z naprawdę dobrze grającym audio. Samochód zdecydowanie nie dla osób szukających sportowych wrażeń ale przyjemnie się prowadzący środek umożliwiający miłe i bez problemowe dotarcie do celu czy to blisko czy daleko dla małej rodziny. Na minus: wielkosć schowków w drzwiach, w sedanie zawiasy od klapy wchodzące w objętości bagażnika (tu trochę chłopaki z Suzuki przegieli) i trochę za wysoki poziom hałasu ale dopiero powyżej 3,5tys. obrotów.

dodano 31.01.2006 12:44:26 przez

Za te pieniądze (faktycznie spory upust - kilka ladnych tysiączków od ceny wyjściowej i trochę gratisów do i tak całkiem nieźle wypiasionego autka. Poprzednio tez miałem SUZUKI "śfista" i było to autko praktycznie bezawaryjne. na pewno rewelacyjny serwis - ("Gadimex") solidni i nie zdzierają na przeglądach. Potrzebowałem trochę większego autka, bo muszę wozić niezbyt sprawne starsze osoby, i faktycznie wysokie siedzienia, dobrze otwierajace sie drzwi, dobra wentylacja, dużo miejsca, sprawia, że i starsze osoby są zadowolene z jazdy Lianą. Faktycznie bagażnik dużo, dużo większy niż by to wynikało z informacji producenta.

dodano 24.09.2005 14:41:25 przez

liana to dobry samochód za atrakcyjną cene jedyną jego wadą jest fakt ze nie jest zbyt ładny i wielu ludziom poprostu sie nie podoba!! według mojej oceny samochód jest za wysoki i za wąski!! wiele do zyczenia robi również wentylacja ponieważ szyby szybko zaparowywują a jedynym sposobem jest włączenie klimatyzacji!! prtócz tego samochód jest naprawde smietny poza tym bardzo mało pali przy silniku 1,6 zużuwa paliwa 6,3 litra na 100km i jest jakościowo dobrze wykonany!! następca jeśli będzie miał ładniejszy designe zewnętrzny będzie furorą na polskim jak i na europejskim rynku

dodano 16.11.2004 23:04:07 przez

Obecnie wg mnie najlepszy samochód za takie pieniądze. Jak miłabym drugi raz wybierać też byłaby to Liana. Od końca paźdiernika Liany HB są z nowymi światłami tylnymi (ala Lexus - czyli tzw soczewki i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają). Jeżeli ktoś jeszcze nie widział to trzeba wejść na stronę w USA (tam Liana sprzedawana pod nazwą AERIO i jest tam prezentowana z nowymi światłami tylnymi, których jestem szczesliwym posiadaczem). http://www.suzukiauto.com/sr_05/aerio/gallery/exterior.php, są też fajne filmy video. Tam dopiero jest rynek...

dodano 22.02.2014 10:42:56 przez

Lianę kupiłem z lekkimi obawami, bo w końcu nie jest to zbyt popularny samochód. Pierwsze miesiące eksploatacji zaskoczyły mnie! Jest to rewelacyjny samochód, całkowicie bezobsługowy, dobrze skonstruowany. U mnie funkcjonuje jako auto rodzinne i sprawdza się doskonale. Średnie spalanie wynosi ok. 6,5-7,0 litrów, co uważam za normę w tej klasie, a odnosząc do to całkowitej bezawaryjności, czyni to Lianę chyba najbardziej ekonomicznym smaochodem jaki znam:) Przez 4 lata nie wymieniałem w nim nic poza klockami i tarczami hamulcowymi.

dodano 18.04.2008 23:46:17 przez

Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem. Typowy emerytowóz :) Auto na maksa nastawione na komfort jazdy, bez zadnych sportowych aspiracji. Na miasto bomba, na trasie nieco tęsknie za poprzednikiem (Nissan Primera GT). Zakupu nigdy nie żalowałem, duuuuużo plusów i kilka malutkich minusików ale to dosłownie pierdoły. No i nie ma obaw, żeby auto gdzieś zostawić na noc - brak zainteresowania dla zlodziei czy gówniarzy kradnących radia/kołpaki/lusterka/itp...

dodano 26.08.2005 10:33:45 przez

Auto oszczędne, pojemne, w sumie bez awaryjne. Był problem z kontrolką podgrzewania świecy żarowej. Polskie serwisy nie mogły zlokalizować usterki przy pom. komputera. Zrobili to dopiero Słowacy, chociaż diesli nie mają w sprzedaży/!!!/ Naprawa na słowacji - 2 dni sprowadzenie częsci / moduł elektroniczny/ 1 dzień naprawa - umyte i odkurzone auto. Wieczorem z mechanikami piliśmy piwo i gadaliśmy o ... Suzuki diesel . Oni mają Liane 4X4. Fajnie to jeżdzi.

dodano 11.08.2005 22:41:59 przez

Doskonale. Pod warunkiem że świadomie kupuje się taki samochód. To typowe auto dla mieszczuch bez sportowych ambicji. Jeśli ktoś ma ambicje sięgające aut klasy wyższej lub sportowych ale z braku pieniędzy kupuje Liane - będzie krytykować. To skutek kompleksów. Warto zauważyć że auto jest bogato, a właściwie kompletnie wyposażone. Firma nie żąda dopłat. To uczciwe podejście. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to zbyt małe schowki w drzwiach.

dodano 03.10.2005 18:36:17 przez

Samochód jest starannie wykonany. We wnętrzu nic nie trzeszczy ani nie skrzypi. Ma sporo dodatków umilających życie i bogate wyposażenie w standarcie.Minusem są mikroskopijne schowki w drzwiach i brak jakiejś półeczki. Żeby wyjąć dywaniki z przodu potrzeba śrubokręta. Auto świetnie nadaje się dla pań jak twierdzi moja żona, a zna się bo to jej 5 samochód :) Do auta warto założyć chlapacze.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.4 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Suzuki Liana, oglądali także

Dowiedz się więcej o Suzuki Liana