Lista ocen Suzuki Vitara I Cabrio (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~suszycki@yahoo.com
Cabrio 2.0 16V 132KM 97kW
Kupiłem 2 vitary: żonie cabrio 1999 sobie po 2 miesiącach blaszaka 1998. Za pierwsze zaplacilem 15 tys, za drugie 17 tys. Blachy w stanie idealnym, jesli chodzi o zawieszenie wymienilem w swoim tylko łączniki stabilizatora, co kosztowało 120 zł.
~Łukasz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Samochód nie na długie trasy czy wakacje - da się ale to nie jest komfort jakiego oczekujesz. Do zabawy, miasta czy dojazdów do pracy idealne auto (tylko polecam zasilić LPG)
~Van GORRE
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Jest wiele terenówek. W podobnych cenach masz Opla Frontere, Nissana Terrano, Daihatsu Ferozę itd. Jednak Vitara jest prostsza i tańsza w utrzymaniu. To rekompensuje resztę.
~witgor@wp.pl
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Dość drogi, słabe wyposażenie - klima i ABS należą tu do rzadkości. ABS bardzo by się przydał. bo auto jest krótkie, lekkie i bardzo nim rzuca zimą.
~orzelg
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Auto które ma 20 lat kosztuje minimum 6-7 tys. to jest dziwne.Ale takie prawa terenówek
~Kamil
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Nie ma tańszych terenówek o tym stopniu niezawodności nadających się na asfalt o przyzwoitej ekonomice.
~konrad235@op.pl
Cabrio 2.0 16V 132KM 97kW
Rok 1999 kupiłem za 23 tys. OKAZJA. Sprowadzona z holandii orurowana na felgach alu. 15
~Mateusz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
za tę cene nie znajdziecie lebszego auta terenowaego (no może Samuraj ale to straszny kurdupel )
~Przemek.
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Tanie autko terenowe. Jest jeszcze Samurai, ale to już dla zdesperowanych offroadowców.
~SZYMON
Cabrio 1.6 80KM 59kW
za tą cenę autko terenowe to wyjątek a w lesie naprawde jest niezawodne-wiem cos o tym.
Suzuki Vitara I Cabrio