Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback 1.8 129KM 95kW 2000-2003 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matt Hereford
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Miałem do czynienia z lepszymi w swoim życiu. Mój egzemplaż w zimniejsze poranki miewał lekkie opory przy cofaniu drążka z biuegu pierwszego np. przy zmioanie na nastepny bieg. Po rozgrzaniu całego układu problem nie pojawia się. Skrzynia robi swoją robotę, nie jest to coś czym można by się zachwycać godzinami.
~nxmario
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Skrzynia działa prawidłowo. Jedyny problem to 5 bieg. Przy prędkościach na autostradę powyżej 130 obroty dają się we znaki. Ma to jednak swoje plusy, w mieście na 5 całkiem elastycznie.
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
wg mojej oceny skrzynia biegów nie jest najlepsza. mam problem z wrzuceniem wstecznego a czasem 1 bo wskakuje 3, co w Fabii nie miało miejsca
~BB
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Biegi wchodzą bardzo dobrze nic nie zgrzyta nic nie haczy . Przydałby się 6 bieg ze względu na głośną prace silnika przy wysokich prędkościach.
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Tego akurat chyba najbardziej nie lubię. Do dziś nie mogę wrzucić poprawnie szybko i łatwo biegu, choć nie ma problemu z trafieniem.
~mst
Niestety po 120 000 remont sprzęgła - to największy kłopot w tym aucie
~BODEK
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Tylko 4 ponieważ w Nissanie Sunny z 1988 biegi wrzucało się o wiele przyjemniej.
~Grześ
zero problemów
~romek
Niestety lozyska zaczely szumiec
~miko
Hatchback 1.8 129KM 95kW
trochę haczy ale i tak jest OK
Toyota Avensis I Hatchback