Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konieczko
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszystko pod ręką. Wersja SOL ma sterowanie radiem w kierownicy. BArdzo wygodne i przydatne rozwiązanie. Proste i czytelne pokrętła. Bezawaryjne przełączniki. Przycisków jest dokłądnie tyle ile trzeba i nie ma potrzeby aby było więcej. Skórzana kierownica doskonale się sprawdza i jest przyjemna w dotyku. Tylne kieszenie za przednimi fotelami pozwalają na pomysłowe schowanie wielu rzeczy. Wersja Liftback najbardziej praktyczne umożliwia...
~Marian79
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Bez wątpienia wszystko na swoim miejscu ale .... ten podłokietnik między fotelami to chyba lekki niewypał. Z drugiej strony to i tak uzywam go jako schowka i w tym jest bardzo pomocny(DUŻY).
~Pan Koala
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
nie mam zastrzeżeń - wszystko oprócz podłokietnika, który jest za niski, jest tak jak powinno być w aucie tej klasy - długie trasy nie męczą, a siedzenia są bardzo wygodne.
~norison666
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jechałem nią już dwa razy do Opola i raz do Krakowa i muszę powiedzieć że wysiadłem taki jak wsiadłem czyli pełen sił nic mnie nie bolało doskonale wręcz ;)
~Wesoły Sanitariusz
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Po prostu..przeciętnie. Wnętrze sprawia wrażenie przybycia z lat 70-tych...Lakierowane plastii wycierają się i wyglądają paskudnie
~Precz_z_Toyotą
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszystko na miejscu. Suwak do obiegu zamkniętego jest jaby wzięty z lat 60-tych. Ogólnie pzeciętnie żadna rewelacja.
~intermedium@vp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Bardzo słaba regulacja foteli. Pedały rozmieszczone zbyt bliski siebie. Nieergonomiczny podłokietnik w drzwiach kierowcy.
~dr wotan
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wady: trochę za miękkie fotele, słabo regulowane. Zalety: bardzo wygodny dostęp do wszyskich przycisków.
~TOYOTA NIE
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Po prostu przciętnie. Aczkolwiek suwak do przestawiania na obieg zamknięty powietrza trąci latami 70-tymi
~marros
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszystko pod ręką, czytelne, proste w obsłudze. Materiały dobre. Nic nie skrzypi, nie piszczy itd.
Toyota Avensis I Hatchback