Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Wagon Facelifting

Martin, 9 lat temu
Silnik 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Rok produkcji 2012
Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : toyota chyba już straciła tą niezawodność a mówią że auta lifcie mają być bardziej dopracowane chyba nie w tym przypadku chyba że ja mam pecha następne auto to bedzie bmw f10 audi c7 oczywiście tylko 3.0
Karoseria : pęcherz
Silnik : rozczelnienie miski
Przeniesienie napędu : stuki w układzie kierowniczym
Średnia jakość wykończenia do tego pęcherz 1rzecz na tylnej klapie oczywiście będzie robiony na gwarancji a jak dla mnie to powinna toyota całą klapę wymienić czekam już 2 miesiące do tego.2 cos stuka w układzie kierowniczym podobno tak ma byc.3 po 17 tyś rozczelniła sie miska olejowa awaria usunięta ostatnio zauważyłem jak skręcam w lewo to cos szura kole możę piach sie dostał albo łożysko to ma byc jakość chyba nie! jeżdżę do tego mazdą 6 2.2 163 z tego samego roku I MAZDA TO INNA BAJKA W PROWADZENIU POPROSTU jest lepsza i sztywniejsza a ja wole twardsze auta i bardziej precyzyjne.
podniosłem moc 177km na 197km 400nm na 490nm ładnie sie teraz zbiera i nawet 3.0tdi są zaskoczone elastycznością
jak dla mnie troche ją poprawili od pierwszego avensisa ale i tak ma długie przełożenia i nie potrafi wykorzystać mocy silnika.
jak już pisałem za miękki ale to moje zdanie innym może pasować możę jak bym zminieł kola na większe to by sie cos polepszyło bo mam balony 215 55/17 układ kierowniczy jak dla mnie to porażka wiem co mówie bo jeżdżę innymi autami z za mało precyzyjny
jest przyzwoity
taka sobie widocznosc do tyłu słaba dobrze ze sa czujniki i kamera
ok
+ za to ze niema srodkowego tunelu
dobre nawet powyzej 200
dobre spalanie 7,7 8,6
3 mogła by byc lepsza to chyba nie to co toyota pisała jeszcze jej brakuje do klasy premium
to co wymieniłem pęcherz na klapie bagażnika, stukanie w układzie kierowniczym, wyciek z miski,i zgrzytanie skrecie lewo kole.
wyciek z miski i pecherz klapy bagażnika

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 D-CAT 177KM 130kW [l/100km]

7,7