Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Wagon Facelifting

Mikolaj, 10 lat temu
Silnik 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Rok produkcji 2012
Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Wreszcie w miescie odpoczywam jadac z taka skrzynia.(A jesli trzeba,samochod moze byc calkiem dynamiczny).Generalnie,caly samochod jest naprawde udany,a zaznaczylem naped ,poniewaz cos trzeba bylo.
Po uplywie roku i 15000km przebiegu nic sie nie zmienilo w mojej ocenie tego samochodu:jest dopracowany,ksztalt karoserii i design srodka wreszcie nowoczesny i po prostu atrakcyjny.Nowa Avensis mi sie podoba,w uzytkowaniu jest przyjazna,wyposazenie w najwyzszej wersji ma kompletne.Szklany dach rozjasnia wnetrze -swietny pomysl.Serwis Toyoty w Gdyni Chwaszczynie jest przyjazny,spokojnie do polecenia.Spalanie w miescie 9.8ltr -gdzie sa korki itp.-OK.W trasie wakacyjnej ,gdzie jechalem szybko i bez ecodrivingu,wyszlo 9.7 ltr- tak duze auto i w automacie -dla mnie akceptowalne.Polecam,bardzo komfortowe wnetrze i prowadzi sie jak po szynach.
Moj kolejny komentarz po roku uzytkowania i 15000km przebiegu-bez zmian:bardzo dobry silnik,na autostradzie \"ciagnie\" auto bez problemu,nigdy nie zabraklo mocy.
Bylem w tym roku na wakacjach po Polsce,zrobilem 2500 km po roznych drogach(od autostrady po drogi lokalne w Bieszczadach)i skrzynia radzi sobie bardzo dobrze.W miescie - poezja.
Troche twardo na kolach 18\",ale to byl moj wybor (w tej wersji tylko takie byly oferowane)poza tym naprawde dobrze.
Bez uwag
Duzy,ma wszystko na miejscu.
Wszystko pracuje w trybie automatycznym i bez uwag.
Naprawde trudno sie do czegos przyczepic,a mam 182 cm.
Dochodzi do uszu odglos toczenia sie kol,ale to znowu te 18\".
Bardzo prosto w moim przypadku:srednio po 15000km (z czego 90% w miescie)wyszlo 9.8ltr/100km. W trasie wakacyjnej po Polsce-2500 km,autostrady i rozne inne drogi,kompletnie nie przywiazujac wagi do ecodrivingu(a duza wage do przyjemnosci z jazdy)wyszlo 9.7 ltr/100 km.
Tanio nie bylo,ale otrzymuje sie auto naprawde nowoczesne,kompletnie wyposazone we wszystko,co potrzebne. Teraz tylko jezdzic i cieszyc sie nim jak najdluzej. Konkurencja jest minimum w tej samej cenie.
Nic sie nie dzialo
Nic sie nie dzialo,ale to przeciez nowy samochod.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Valvematic 152KM 112kW [l/100km]

9,7