Lista ocen Toyota Camry II (37)

3,8
~pb@pb-bootlegs.ceti.pl
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Jestem pierwszym ( i pewnie ostatnim) wlascicielem tego samochodu. Dwanascie lat sluzy mi niezawodnie (oprocz skrzyni biegow). Idealny jako drugi samochod - bardzo dobry na zakupy, na dzialke i jak trzba przetransportowac cos wiekszego. Do miasta tez ok, spala srednio w miescie 8l a na trasie 6l ON.
~bumboos@tlen.pl
Sedan 2.0 128KM 94kW
bardzo dobre auto - szkoda ze juz nie produkuja aut tak niezawodnych
~Tomek
Kombi 2.5 160KM 118kW
jestem bardzo zadowolony, duza bezpieczna , rodzinna, trwala
~premier124@tlen.pl
Sedan 2.0 TD 84KM 62kW
Dobra, stara, prawdziwa Toyota. Samochód na lata których już niewiele pozostało.
~Patryk0_0
Sedan 2.0 Gli 16V 121KM 89kW
Auto oceniam bardzo pozytywnie.mam je 5 lat i jest niezawodny.mimo że ma 15 lat może konkurowacpod wieloma względam z nie jednym nowym samochodem! (Silnik)
~Sarenka
Kombi 2.0 GLi 16V 121KM 89kW
Po remoncie silniczek chodzi ladnie. Takze na LPG. Tylko kable zaplonowe mam do wymiany, a, ze wystepuja tylko razem z kopulka, to swoje kosztuja. (Silnik)
~mrfrance@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 128KM 94kW
Komfort przy jeździe spokojnej, przy szybkiej niegiba się na boki (Układ jezdny)
~elvis
Kombi 2.0 TD 89KM 65kW
jest stary,miałem nie raz ochote się go pozbyć,i czekałem az się zajezdzi,ale to niewykonalne.więc jeżdze dalej,następna też będzie camry,szkoda że kolejne modele nie były disle
~dks_70
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
auto z dusza , moim poprzednim samochodem tez była Toyota ale Corolla,chciałem mieć poprostu większy samochód i mam Camry,będe jezdził aż do końca ile tylko da ona radę , i potem też kupię Toyotę.
~Paweł
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Przy 387 000 niemal nie zużywa oleju między wymianami, dolewam może 0,2 litra na 5000. Mam nadzieję, że "babcia" dobije w takim stanie do 500 tyś.