Lista ocen Toyota Camry II (17) - Silnik

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pb@pb-bootlegs.ceti.pl
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Ma jedynie 86 koni, ale za to bardzo dynamicznych:). Wszystkie zalety diesla - super elastycznosc (na piatce mozna juz jechac od 35 km/h), przyspiesza do 60 niezlie, pozniej troche gorzej, ale i tak jestem zadowolony z silnika, jednak turbo robi swoje.
~dks_70
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Żadne wzniesienie nie powoduje ze pojazd zwalnia,wrecz jest w stanie jeszcze przyspieszyć!Turbina robi swoje silnik bardzo elastyczny mozna jechac na 5-ce od 60 do max
~Sarenka
Kombi 2.0 GLi 16V 121KM 89kW
Po remoncie silniczek chodzi ladnie. Takze na LPG. Tylko kable zaplonowe mam do wymiany, a, ze wystepuja tylko razem z kopulka, to swoje kosztuja.
~premier124@tlen.pl
Sedan 2.0 TD 84KM 62kW
Jak stoję na światłach to słyszę stojące obok VW na pompowtryskiwaczach a nie silnik mojej Toyoty. Lepiej nie wyprzedzać poniżej 2 tys. obr/min.
~Patryk0_0
Sedan 2.0 Gli 16V 121KM 89kW
Auto oceniam bardzo pozytywnie.mam je 5 lat i jest niezawodny.mimo że ma 15 lat może konkurowacpod wieloma względam z nie jednym nowym samochodem!
~bumboos@tlen.pl
Sedan 2.0 128KM 94kW
Stare niezawodne auto, przyjemna jazda - nie jest to moze rakieta ale na tak male auto niczego nie potrzeba wiecej
~kelo2@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
elastycznosc-dopuki nie wlaczy sie turbo(ok.1800obr)troche wolno,pozniej ostro ciagnie,bierze olej(przydalby sie remont ale kasa)
~Paweł
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
wymieniać olej co 5000 i nie zarzynać powyżej 3500 obr/min, przynajmniej nie często. wtedy nie do zarżnięcia
~Tomek
Kombi 2.5 160KM 118kW
Na gazie nieco gorzej, ale zawsze moge wlaczyc wache (99 V-power racing)
Dziennik kosztów dla Toyota Camry II
9,5
~Camryman
Kombi 2.0 GLi 16V 121KM 89kW
Bardzo dobra konstrukcja niezawodna.