Lista ocen Toyota Carina IV Sedan 2.0 D 73KM 54kW 1988-1993 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Oj mieszane uczucia, niby pierdólki ale to chyba związane z wiekiem, a to dioda w alternatorze, a to szczotki w rozruszniku, podświetlenie ogrewania (żarówek nie dostałem do dziś), linka gazu na wykończeniu. Może troche przesadzam bo to co wymienilem miało miejsce na przestrzeni 2 ostatnich lat a samochodem jezdze od 8.
~tomektomek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
pod tym wzgledem moze mu dorownac jedynie beczka auto ma 21 lat a ja nie boje sie wsiazc i pojechac w dlugo trase nie jeden 5 latek wymieka ze swoja lista usterek niz moja carina przez rok uzytkowania i ponad 23 tys km spalila mi sie jedynie zarowka :D
~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Nie ma drugiego tak niezawodnego. Nigdy nie miałem żadnej obawy przed długą drogą czy dojadę na miejsce. W porównaniu z nowymi samochodami........hmmm, nigdy nie kupię nowego. Pracuję w salonie i widze ile nowych wraca na serwis-totalne dno.
~mackownik@go2.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
zawsze coś tam w 12 letnim aucie postuka i poskrzypi ale naprawdę niewiele, jak w nowych fiatach ;) jedyny problem to przeciekający szyberdach ( trzeba go wymienić albo uszczelnić silikonem ) i czasem szwankujący centralny zamek
~holliday
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
gdy sie pilnuje oleju ,filtrow ,ukladu hamulcowego i paskow oraz kosmetyki blacharskiej to zadne inne auto nie jest w stanie mu dorownac w zywotnosci
~Aleksander
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Padł jeden czujnik otwarcia drzwi. Padł mechanizm wycieraczki przedniej ( można była naprawić minimalnym mkosztem).
~vieshczu
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Szyba el. wznosi się po lewej niezwykle powoooooooliii. Czasem w ogóle.
~Radek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Życzyłbym takiej niezawodności w wielu nowych modelach.
~mariuszw247
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
wymieniłem przegóby 250 zł części do toyoty nie są drogie.

Usterki Toyota Carina IV

Toyota Carina IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu