Oceny Toyota Carina V Sedan 2.0 D 73KM 54kW 1992-1998

Najnowsze oceny Toyota Carina V Sedan 2.0 D 73KM 54kW 1992-1998

3,7
~Łukasz
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Auto powiedziałbym do jazdy po mieście. Całkiem ekonomiczne, jest sporo miejsca, mocą nie powala, ale m.in. dlatego nadaje się do jazdy miejskiej. Największą wadą tego samochodu jest wyciszenie - podczas jazdy autostradą z prędkością ok. 120 km/h w aucie jest naprawdę głośno (tak powyżej 2700 do 3200 obr.). Toyota jak toyota - jest niezawodna. Ze względu na kiepskie wyciszenie do dalszych podróży za bardzo się nadaje mimo dobrego komfortu.
~Pitek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Carine E mam już 2 rok, wcześniej miałem Rovera 620D.Wiadomo Rover miał turbo ale za to droższe części.Toyota jak na razie sprawuje się dobrze. Długie trasy nie męczą.Zaskoczyłem się mile ilością miejsca na nogi pasażerów.W 4 osoby luksus w 5 ciasnawo.Ogólnie 4.5
~bibrodarek@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Ekonomiczny i przestronny samochód rodzinny. Gdyby był lepiej wyciszony to byłby idealny na długie rodzinne wycieczki a tak to jedynie jest większym samochodem miejskim.
~Jan Kozłowski hinolbis@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
super samochód i aż żal będzie mi się z nim rozstać, pojeżdzę nim dopóki dopóty będzie się jakoś trzymał, pierwsza poważna usterka i adieu na Avensisa D-4
~konrado888@wp.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Carina E 2.0 D z 1995 r. ma na liczniku 257 tys. km i silnik jest ok żadnych stuków, . Mogła by mieć lepsze blachy. Serwis ogranicza się do wymiany olejów i filtrów i do wymiany zużytych części takich jak klocki, bębny, rozrząd. (Silnik)
~Grześ

Usterki Toyota Carina V