Lista ocen Toyota Celica V Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1989-1994 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Początkowo widoczność wydawała mi się bardzo słaba. Z tyłu widoczność beznadziejna, z przodu tak nisko że nic nie widać... ale wiadomo - samochód jest niski, trzeba się tylko przyzwyczaić. Gdy wreszcie ogarniemy co i jak, podczas cofania będziemy widzieli dosłownie wszystko - poza tym, cieszy mnie to że auto ma tyle punktów odniesienia - to spoiler, to przednie światła... czasem można naprawdę dobrze się zaparkować w jakieś ciasne miejsce,...
~Bartek0827
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Z widocznością tak, jak w wielu autach coupe jest średnio. Jeśli ktoś nie potrafi cofać od lusterek, to patrzenie przez ramię sprawi trochę kłopotów.
~Adriano
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
z przodu super i do tyłu wcale nie ma wielkich problemów, choc wiadomo ze tył jest wyższy i mniej sie zobaczy:) ogolnie jest ok
~Kramer
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
fotel niski, z tyłu widac niewiele ale też rzadko patrzyłem do tyłu jeżdżąc tym autem
~rademenes2@onet.eu
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
mogło by być lepiej przy cofaniu ale jak ktoś umie jeździć to bez problemu sobie poradzi
~bordag
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
bez problemów, aprzy niskim wzroście można wyregulować fotel do odpowiedniej wysokości
~Michał
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Hmm. W porównaniu do Mondeo zakres widoczności wymaga..przyzwyczajenia :)
~Tomek
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Widoczność na dobrym poziomie. Nie ma problemu z cofaniem korzystając z lusterek.
~marcopol1
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
ciężko było się przyzwyczajić do długiego dziobu,,i trochę słabe światła
~drassari
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
żeby nie otwierane lampy to manewrowanie byłoby z deka trudne
Toyota Celica V Coupe