Lista ocen Toyota Celica VI Coupe (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~H00N1G4N
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Miłym zaskoczeniem była przestrzeń dla kierowcy - tutaj nawet osoby mające ok 190 cm wzrostu mieszczą się idealnie. Fotele są jednak dość wąskie (ale nie przesadnie) i żeby mieścić się w wystających boczkach trzeba być smukłym. Fantastyczną sprawą jest regulacja ze wszech stron - przód-tył, góra-dół, oparcie, zagłówek, kolana. Tak samo z miejscem jest u pasażera. Co do tylnej kanapy - ona po prostu jest i za to trzeba ją szanować. Może nie...
~Tomasz G.
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Gdy się wsiada pierwszy raz do czegoś takiego to przeżywa się wielkie zaskoczenie. Siedzi się bardzo nisko, fotele są genialne z przodu i z tyłu, trzymają świetnie, bardzo głębokie, raczej twarde ale wygodne. Niestety tylnia kanapa służy do wożenia torby. Można kogoś przewieść raz czy dwa ale więcej już nie będzie chciał :) Chyba że ktoś jest niski i szczupły np dzieci. Mało inteligenty system podnoszenia i opuszczania fotela :/ bardzo...
~Tomek025
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW
To samochód dwuosobowy... Z tyłu zmieści się co najwyzej pięcioletnie dziecko. Kierowca siedzi bardzo wygodnie a konsola skierowana do kierowcy daje poczucie komfortu. Pozycja pasażera jest akceptowalną ale denerwuje fakt że każde podniesienie fotela pasażera powoduje że wraca on do jednej pozycji w której nie da się jechać. Za każdym razem trzeba ustawiać fotel na nowo. Bagażnik jest duży ale bardzo niepakowny. Jednak po złożeniu siedzeń...
~michal
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Z przodu jest ok, ale raczej dla dość niskich osób. Ja mam 178cm wzrostu i już jest trochę mało miejsca na głowę, ale daję radę. Z tyłu natomiast do 1,5m ktoś wytrzyma, wyższe osoby raczej nie posiedzą. Jechał raz kolega powyżej 185cm ale musiał siedzieć na jednej połówce kanapy a nogi mieć na drugiej, także... Fotele z przodu bardzo wygodne, nie kubełkowe, ale na boki trzymają całkiem fajnie.
~miałem taką
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW
To lekkie sportowe autko a nie luksusowa limuzyna, i dostajemy dokładnie to, czego możemy się spodziewać. Na tył wsiada się bardzo źle, ale siedzi się nie najgorzej, tylne siedzenia nie łamią kręgosłupów jak w MX-3. Z przodu jest w sam raz. Ładowność ponadprzeciętna, przewiozłem w niej cały swój studencki dobytek łącznie z rowerem, keyboardem, mikrofalówką i kilkoma walizkami.
~tomn2o@wp.pl
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Z przodu siedzi sie bardzo wygodnie. Jest sporo miejsca i czuje sie, ze sie siedzi za sterami auta coupe, po odpowiednim wyregulowaniu kierownicy. Trzeba sie tylko przyzwyczaic , ze siada sie bardzo nisko. Z tylu jest dosyc wygodnie, ale dla osob do 170cm wzrostu, ze wzgledu na nisko schodzacy dach. Ale jest lepiej niz w tigrze mojego kolegi;)
~baltona84
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW
Na przednim siedzieniu wygodnie mają nawet bardzo wysokie osoby. Mój kuzym ma 2 metry wzrostu i był zadowolony. Z tyłu całkiem wygodnie będą siedziały osoby do 1,7m. To nie są pełnowymiarowe miejsca, ale naprawdę da się tam spędzić sporo czasu beż narzekania. To nie ławka w stylu Porsche :D Jak na takie auto, bardzo duży bagażnik.
~mpu@poczta.fm
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW
Do auta ciężko się wsiada. O ile z przodu miejsca jest pod dostatkiem to z tyłu nie powinny ogóle wsiadać osoby o wzroście powyżej 165cm. Na dłuższe trasy... tylko we 2 osoby. Ale jest to w końcu auto typu 2+2. Wygodne fotele przednie - dobre na długie trasy. Cieszy duży bagażnik ( ale za to próg załadunku wysoki )
~JaKKoz
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Dla kierowcy (mam 188 cm) i pasażera luksus, w trasie duży komfort podróżowania. Dużo miejsca na nogi. Jak już wcześneij wspomniałem kapitalna pozycja za kierownicą :) Natomiast z tyłu... cóż kupując takie autko trzeba liczyć sie z tym ze z tyłu to jedynie dwie małe osoby usiądą.
Dziennik kosztów dla Toyota Celica VI Coupe
9,1
11,2
~bolek
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW
przód super fotele skórzane mają idealne trzymanie natomiast z tyłu mało miejsca ale ja tam nie siadam. Samochód nie jest antyrodzinny pod warunkiem że dzieci mają poniżej 170cm.wzrostu,do bagażnika mieści się bez problemu wózek i bagaże.
Toyota Celica VI Coupe