Oceny Toyota Celica VI Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW 1993-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Celica VI Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW 1993-1999

~Xanthum
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Każdemu kto szuka kompromisu między bardzo dobrymi osiągami a rozsądnym spalaniem, z czystym sercem polecam Celinkę! Celinkę kupiłem ponad pół roku temu i dbam o nią jak o dzidziusia :D Jeżeli chodzi o zachowanie na drodze to kto raz chociaż przejechał się tym samochodem, niezależnie której generacji to wie o czym mówię... Bosko trzyma się drogi, nie zdarzyło mi się przekroczyć jej możliwości - moje bariery psychiczne są słabsze :D...
~rafalsu
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Naprawdę rewelacyjne auto dające ogromną przyjemność z jazdy. Świetnie trzyma się drogi, prowadzi lepiej od większości modeli samochodów w cenie nawet do 90k. Jedno z nielicznych aut, którym jadąc ponad 200km/h można nadal czuć się pewnie za kółkiem. Już wiem, że mój następny zakup za parę latek będzie to ta sama wersja tylko nowszy rocznik.
~Long John Silver
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
To mój pierwszy japończyk ale już wiem, że nie ostatni. Posiadając taki samochód poprzeczka co do jego następców znacząco rośnie, dlatego już wiem, że nie będzie łatwo się z nim pożegnac i wybrac godnego jego następcę.
~CelicaFUN
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
W swojej klasie jest to na pewno auto dla indywidualisty. Odróżnia je od innych aut tego typu sylwetka, przednie reflektory i linia boczna. Celica ma w sobie klase, niesie ze sobą niepowtarzalny klimat.
~JaKKoz
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Wspaniałe, autko. Super silnik, idealne wnętrze, które niczym nie ustępuje samochodom 10 lat młodszym. No i wygląd.... przede mna nowy mercedes cabrio a ludzie oglądają sie za mna ... ;) Anonimowo Celicą się nie przejedzie. Wzbudza zachwyt podziw ;)
~GM
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Świetne autko do jazy na co dzień, nawet dla rosziny z 2 dzieci. Bagażnik porównywalny z średnim kompaktem, ale dzielone są składane i dzielone siedzenia. Piękna sylwetka i sportowe osiągi (8 sek do 100km) rekompensują niemałe koszty użytkowania. Ponadczasowy design gwarantuje satysfakcję na lata. Wzorowa niezawodność, godna polecenia dla każdego estety (unikać wiejskiego tuningu) jaki i amatora-sportowca. Niebite auta to ogromna...
Dziennik kosztów dla Toyota Celica VI Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
10,8
12,3
~robertops@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
w tej klasie moim zdaniem najlepsze auto - z tym silnikiem rzecz jasna ,mniejsze motory sa nieco za slabe co mija sie z celem .Poza tym jest przepasc pomiedzy modelami celicy z pocztku lat 90 ,a nastepnym modelem (95-98)
~Mati
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Sportowa maszyna co tu dużo mówić jeździ się świetnie
~Dzik84
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
Rewelacyjne, niezawodne, klasyczne sportowe auto. Zaskakująco duże, po złożeniu siedzeń przewieziesz 2 drabiny i 4 opony:)
~martkaw@gazeta.pl
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
autko dla indywidualistów, idealne bo ma styl, jest niezawodne jak się o nie dba, oferuje dużą frajdę z jazdy i nie jest utożsamiane z pseudotuningiem, drechami czy innymi dziwnymi grupami
Toyota Celica VI Coupe