Lista ocen Toyota Corolla Verso E120 (122) - Ergonomia

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dyrektor@seco.com.pl
Verso 2.0 D-4D 90KM 66kW
Wszystkie rozwiązania dobrze pomyślane chociaż strach pomyśleć gdy trzeba będzie skorzystać z koła zapasowego. Całe szczęście że do tej pory nie musiałem tego doświadczyć a może jednak powinienem?
~Agmen
Verso 1.8 VVT-i 130KM 96kW
Wszysto pod ręką ,dobrze rozplanowane ,czytelne ,niestety zbyt twarde wykończenie wnęki pod łokieć w drzwiach ,zbyt wąskie podłokietniki między fotelami z przodu , za to fotele b.wygodne .
~Jarek
Verso 1.8 VVT-i 130KM 96kW
troche mnie denerwuje rozmieszczenie niektórych przycisków oraz to, że trzeba pamietać włączyć Neutral przy wyłączaniu silnika. Jeżeli tego sie n ie zrobi to są problemy z ponownym jego odpaleniem.
~seba
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Ok. Mnóstwo schowków, z tyłu każdy fotel oddzielny, można je dowolnie regulować - dla mnie ważne przy małych dzieciach w długiej trasie. Doskonałe wpinanie fotelików w Isofix.
~Marcin
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wszystko pod ręka, w słoneczny dzień nie widać informacji na wyświetlaczu komputera, ciężko dojrzeć czy jest np włączona klima, jak na standart badrzo fajnie brzmi audio
~Kris
Verso 1.8 VVT-i 130KM 96kW
wszystko na swoim miejscu, ale lampki kontrolne w panelu ustawien nawiewow w ciagu dnia wogole nie widoczne. trzeba sie domyslac czy jestwlaczona klima czy nie?
~Zenon
Verso 2.0 D-4D 90KM 66kW
Regulacja kierownicy jest fotel też można podnieść, lewarek blisko. Kanapa na prowadnicach i składane super fotele, które w 3 sekundy idzie wyjąć z auta.
~Mirek
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Prawie same plusy. Wadą jest sposób reg. oparcia przednich siedzeń - trzeba się napompować, żeby odchylić się do tyłu, a potem to samo z powrotem.
~reventos
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wnętrze samochodu jest bardzo ergonomiczne. Odkąd tylko do niego wsiadłem, wiedziałem do czego służy każdy przycisk na konsolo deski rozdzielczej.
Verso 2.0 D-4D 90KM 66kW
wszystkie podłokietniki a zwłaszcza tylne to katastrofa, latem materiał działa na gołą rękę jak goły beton z drobinkami szkła. Reszta OK