Oceny Toyota Corolla Verso E120 2.0 D-4D 116KM 85kW 2004-2007

Toyota Corolla Verso E120 2.0 D-4D 116KM 85kW 2004-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla Verso E120 2.0 D-4D 116KM 85kW 2004-2007

~gwito
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Mala korekta po 5 latach uzytkowania. Kompaktowy minivan z 7 fotelami. Bardzo wszechstronne auto idealne dla rodziny z dziecmi. Trwaly, prosty, ladny jak na toyote. Troche toporny jak chodzi o manewrowanie po miescie. Poza tym na trasie brakuje 6 biegu. To dwie najwieksze wady tego auta. Ponadczasowy design - mimo 17 lat auto ciagle dobrze wyglada. W wersji 116 km silnik D4D jest bezawaryjny i nie ma DPFa. Trwala karoseria bez korozji....
3,5
~www.m.malinski@neostrda.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
ogólnie wygodne i praktyczne jednak jak wspomniałem są niedociągniecia montażowe stukanie zgrzyty kiepska trakcja i u mnie dodatkowo mam problem ze wspomaganiem które działa mocniej w strnę lewą niż w prawą wskutek czego po przejechaniu pierwszych 5000km w poprzednie wakacje bolała mnie lewa ręka od "pdciągania" kierownicy a przy nachyleniu trasy bądź koleinach wręcz spycha auto w lewo (geometria jest ok dwa razy ustawiana bo od nowości była...
~Błażej
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
12 lat i zrobionych 182 tysiące kilometrów, kupiłem 3 letnią z 110 kkm. Przez ten czas wymieniłem jedynie świece żarowe, sprzęgło z dwumasą i to tyle! W dniu sprzedaży auto miało całe seryjne zawieszenie, osprzęt silnika i wszystko inne. Moim zdaniem super auto, totalnie bezawaryjne, fajnie się całkiem prowadzące, jedynie niestety dosyć głośne powyżej 130 km/h. Jakbym znalazł zadbany egzemplarz z pewną historią serwisową to bym kupił...
4,1
~karfil29
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
2.0 D-4D 116km. Spalanie w mieście zimą 11l to standard, na trasie wychodzi ok. 5-5,5l przy prędkości 140km/h w 4 osoby więc źle nie jest :D Żadnych problemów przez niecały rok użytkowania. Widoczność dobra, wygodna pozycja za kierownicą, układ kierowniczy czuły i precyzyjny, moc (116km) pod dostatkiem, max prędkość na blacie ok. 190km/h, duuuużo miejsca w środku. Mały bagażnik na minus, i koło zapasowe pod podwoziem samochodu.
~TeŻet
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
+ niezawodność, żadnych nieprzewidzianych niespodzianek, przestronne wnętrze, BAAAAARDZO niskie spalanie jak na swoje gabaryty i wagę - słabe materiały wykończeniowe(z fotela sypie się wypełnienie), średnica zawracania.
~KULEK
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jeśli ma ktos lusterko wsteczne fotochromatyczne to niemusi przyciemniac szyb , nie oślepiają jadący za tobą.Polecam każdemu, kto ceni komfort i wygodę.Toyota Corolla verso to naprawde niezawodne auto.oby tak dalej.Co prawda ceny są wysokie ale niezawodnosc to odzwierciedla.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla Verso E120 2.0 D-4D 116KM 85kW
6,9
~simp
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
ogolnie idealny samochod, ladny, zgrabny, przestrony, nowoczesny, moglby miec troszke wiecej mocy... ale to wystracza... dobrze wyposazony... jak na razie dwie wady: podlokietnik kierowcy nie ma regulacji i jest w kijowym miejscu ... i zegary przy wlaczonych swiatlach w ciagu dnia przygasaja i czasami slabo widac wskazania komputera... szczegolnie w okularach slonczenych
3,2
~B--K
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
jak na tojote po przebiegu 22000km stanowczo za dużo usterek jestem przerazony co bedzie dalej no i cena wtryskiwacza ponad 4000zł nie mówiac juz o sprezarce jednak w Japonskich toyotach te usterki by były nie do pomyslenia wTurcji i pod Wrocławem chyba nie ma żadnej kontroli technicznej co daje pod rozwage nowokupujacym
~YELON
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
POLECAM JAKO AUTO RODZINNE NA DŁUGIE I KRÓTKIE WYPADY. NAWIGACJA JESZCZE W POLSCE NIE DZIAŁA, ALE ZA TO ZA GRANICĄ PRAWIE WSZĘDZIE (MOWA O CZŁONKACH UE).MOJA NAJDŁUŻSZA PODRÓŹ TO Z POLSKI DO CHORWACJI JAKIEŚ 1300 KM I 26 GODZIN ZA KÓŁKIEM, PO KTÓREJ PRZEJECHANIU JESCZE NIEŹLE SIĘ CZUŁEM. POLECAM SYSTEM MULTIMEDIALNY ICE. MOJE DZIECI MAJĄ FRAJDE A JA MAM SPOKÓJ
~adam k.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
bardzo dobre, rodzinne auto. duży rozstaw osi powoduje, że jest bardzo dobry na długie trasy. duży komfort podróżowania. zawieszenie sztywne, ale mi pasuje. w ogóle jest ładny i wśrodku i na zewnątrz.