Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcel
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jedyne co przeszkadza to grube belki między szybą przednią, a szybami bocznymi. W lusterkach wszystko widać, zdecydowanie lepiej niż w innych autach z tego segmentu. W nocy również nie ma najmniejszego problemu, lampy bardzo współpracują z światłem o różnej barwie, dodatkowo regulacja wysokości łatwa i pod ręką.
~myszyn81
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
bez zarzutu, to moje 3 auto i we wszystkich było podobnie. Lusterka sią duże a elektryczne sterowanie działa bardzo szybko i ma duży zakres ustawień co znaczenie ułatwia manewry. W ciągu 3,5 roku kilka razy lekko puknąłem tyłem, przydałby się czujniki parkowania
~g00di
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przy wyjeżdżaniu tyłem słupek "C" zasłania całą widoczność trzeba się nagimnastykować. Ciężko wyczuć przy parkowaniu, większymi autami jak Volvo V40, Audi 80, czy nawet Jeepem Cherokee parkowało mi się o niebo łatwiej, bez zastanowienia.
~matys
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
...widocznośc w pojeździe dobra do przodu i na boki pojazdu..trochę gorzej wypada Toyota jesli chodzi o cofanie...duże słupki tylne ograniczają widocznośc...bardzo pomocny w tym momencie staje sie czujnik cofania:)
~grim_reaper
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Tutaj nie jest źle, szczególnie na obecne trendy. Słupki tylne szerokie - patrząc pod pewnym kątem do tyłu nic nie widać (przy niektórych skrzyżowaniach pod skosem masakra). Przednie też trochę przeszkadzają przy skrętach.
~g00di
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Słabo, przy cofaniu do tyłu jak zaparkujemy przodem na ulicy aby wyjechać na drogę kompletnie nic nie widać, słupki bagażnika skutecznie zasłaniają. Ciężko wyczuć przy parkowaniu to auto.
~Tt
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jest dobrze, w porównaniu z innymi autami, którymi miałem jeździć nawet powyżej przeciętnej. Łatwo ocenić gdzie auto się kończy z tyłu jak i z przodu. Duże, czytelne lusterka też na plus.
~krzysiek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
s mysle ze dobra a slupki z tylu daja sie we znaki w kazdym aucie - dla mnie ok. przy cofaniu nie mam wiekrzych problemow mysle ze np. w yaris jest o wiele gorzej
~gauczo@poczta.fm
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przy dojeżdżaniu do skrzyżowania oczywiście przeszkadza prawy przedni słupek utrudniając widocznośc, ale to dość typowe i nie jest poważnym problemem.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
~Piotrek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Z tyłu kiepsko, ale to ogólna wada hatchbacków, ale jest czujnik parkowania. Z przodu dobrze, choć trzeba sie przyzwyczaić do szerokich słupków.
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback