Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW 2001-2009 (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony.
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
drobne mankamenty: żarówki w reflektorach przepalają sie przynajmniej raz na rok. Zdarzają się trudności z otworzeniem wlewu paliwa (kilka razy trzeba ciągnąć linkę), jeden odprysk "chromowania" na plastikowym elemencie. Nie odbijający czasami migacz. Po 2 latach przepalone lampki podświetlenia deski rozdzielczej.
~Toyota_user
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
To trochę na wyrost bo dopiero przebieg 1000km, ale poprzedniczka 90000km i nic. Ta już z powodu alarmu jechała na lawecie ale to nie wina producenta. małe nachylenie szyby sprawia, że jest ona podatna na pęknięcia od uderzenia kamyków (najpierw mała dziurka w konsekwencji po czasie pęknięcie i nowa szyba)
~ouragan
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Kompletne nic... zero... Ktoś pisał o tarczach i klockach że się niby szybko zużywają? nie zauważyłem be od 3 lat jeżdżę na tych samych. Na siłę mogę znaleźć żarówki be się przepalają. Te marketowe bo wolę wydać 5 zeta 2 razy do roku niż 50 zeta na dwa lata.
~Łukasz
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
w ciągu 7 lat eksploatacji do drobiazgów mogę zaliczyć następujące usterki: wymianę przekaźnika ogrzewania tylnej szyby, uszkodzoną centralkę alarmu, wymianę amortyzatorów tylnej pokrywy bagażnika.
~morlok79
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Laser w odtwarzaczu CD dokonał żywota. Trzeba sobie radzić transmiterem FM (albo zakupić stację multimedialną na androidzie). Poza tym wyłacznie sprawy eksploatacyjne,
~Flover
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Radio CD ma problem z czytaniem nowych płyt CD, ale za 4,5 podejściem już dochodzimy do porozumienia i można się cieszyć dobrą muzyką w dobrej jakości
~Bb
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Z drobnych usterem które mnie osobiście wkurzały to częsta dość wymiana żarówek z przodu (na szczęście łatwo zrobic to samodzielnie)
~mattihautamaeki
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Póki co jest doskonale, no ale nie jeżdżę nim za długo. Mimo wszystko jak na 9-cio letnie auto nie mogę złego słowa napisać.
~Warszawiak
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
jedyne co wymieniałem przez 110 tys km (oprócz czesci eksplatacyjnych) to żarówki które nagminnie sie przepalają
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
8,9
~Tomek
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
wymiana łożyska w kole, wymiana łożyska od klimatyzacji, spore zużycie powierzchni kierownicy
Toyota Corolla IX (E12) Kombi