Lista ocen Toyota Corolla VII Sedan (76) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łysy
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ten samochód nigdy się nie psuje. Nic jeszcze w nim nie musiao być wymienione oprócz oleju, filtrów i jednego paska klinowego.
~o@wp.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
naprawdę jestem zadowolony, pomimo, że jestem czwartym właścicielem i samochód jest po wypadku, sprowadzony z Belgii
~roro
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Auto nudne do bólu... ale jeździ i jeździ i jeździ i jeździ... Nic się nie chce zepsuć.
~Sylwek
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
nic mi nie nawaliło przez dwa lata jazdy a kupiłem ją jak miała 60 tys km sprzedałem 110 tys km !!!
~adidas69@tlen.pl
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
samochód zasługuje na doskonałą opinię za swoją niezawodność, niskie zużycie paliwa i komfort jaki oferuje
~flamengista@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Fajne, pakowne (!) i w sumie mało awaryjne auto. W sam raz dla czteroosobowej, średniozamożnej rodziny.
~MzL
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
narazie to za krotko nim jezdze zobaczymy co bedzie w przyszlosci ale jak narazie to jest doskonale
~Koalek
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
kolejnym autkiem jakie kupię to będzie Toyota tylko jeszcze nie wiem jaki będzie to model
~cubikon
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Wymiana tarcz, klocków, szczęk, amortyzatory, płyny i filtry, czyli czysta eksploatacja
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VII Sedan
7,7
~Twaróg
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
To jest mój drugi samochód, jeżdżę nim od 1,5 roku i przejechałem 25000. Podoba mi się jego bezawaryjność.
Toyota Corolla VII Sedan