Lista ocen Toyota Corolla X Sedan (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Zapłaciłem dość dużo jak na niemal 10 letnie auto ( w porównaniu do konkurencji) oczekując niezawodności (miałem wcześniej peugeota 2.0 hdi 406, corollę 1.4 vvti z 2000 r., mazdę 323 1.3 BG z 1992 r), przepłaciłem kupując w salonie - oczekując rzetelnego egzemplarza - a niestety uważam, że nie otrzymałem tego za co zapłaciłem. Z tego rocznika citroen c4 w tamtym okresie kosztował 10 tys zł. Kupiłem zatem 3 razy droższe auto, a cytryna ma 260...
~biurokrator@interia.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto sporo kosztowało i wciąż mnie kosztuje ... bo mam je w lisingu... to jest wersja wyposażenia coś powyżej sol ... mam tempomat i inne bajery ... jeszcze rok i będzie moje ... auto z przebiegiem 160 tyś po 4 latach ... mam nadzieję że dobiję do 300 tyś ... wtedy się opłaci ... następne auto jak już będe musiał wymieniac na inne ... będzie jednak znacznie tańsze .... to chyba sobie zamówiłem w przypływie optymizmu ... cena w lisingu 105 tyś...
~Mateusz
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Za te pieniądze znajdziecie wiele ciekawszych samochodów, zwłaszcza stawiających na komfort kierowcy i pasażera. Warto go kupić dla niezawodnego silnika i od razu montować LPG. Auto świetnie z nim współpracuje. Nie rozumiem jak do modelu sprzedawanego w Polsce nie idzie dostać części. Są słabo dostępne, a jak są to odpowiednio kosztują (komplet sprzęgła 1000zł)
~slawek
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
wszystko ok, kupiłem auto za 57000 i uważam że to dobra cena za to auto. za pierwszą korolle 1.4 zapłaciłem 54000, za druga 67.000 (d4d), za trzecią 57.000. Wszystkie jeżdzą w rodzinie. wszystkie mają powyżej 130000 km. taka cena powinna byc utrzymana. części drogie, choć to kwestia odczuć. klocki orginalne np na przód jeżdzą przeszło 80000 km i to się ceni.
~Jacek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jeśli ktoś ma zamiar kupić nowy samochód na 5 lat lub więcej, myślę, że można wydać te pieniądze, których Toyota domaga się za Corollę. Sprzedawcy są oporni w kwestii rabatów, ale jeśli się wyczeka z zakupem na dobry moment, to nagle się okazuje, że tu można coś urwać z ceny, tu dołożyć coś z wyposażenia, itd. Trzeba ich trochę ponękać w tych salonach.
~val
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
cóż, nie powiem, za tą samą cenę mógłbym miec duuużo lepsze auto made in korea. Tyle że ja po prostu nie mam zupelnie zaufania do koreańcow i nie kupie, chyba że będą dawac za darmo- wtedy się zastanowie... Za podobną cenę za to są auta (jak dla mnie) w podobnej kategorii (np. Jetta). No a Toyota to Toyota, a Corolla to już Corolla na pewno...
~Artur
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
W dużej mierze płaci się za markę. Cena jest stosunkowo duża, chociaż samochód jest konkretny, nie psuje się. Co do wykończenia można by podyskutować, w niektórych miejscach znajdziemy \"żywy\" plastik, twardy, jednak ogólna jakość wykończenia jest w porządku- wszystko jest dobrze spasowane, nie ma szpar, zgrzytów, skrzypów.
~Kinga
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Cena zakupu wysoka co prawda nie ukrywam że skorzystałam z promocyjnej wersji Premium ale i tak uważam że cena jest wysoka za tę jakość myślę o tym za każdym razem jak dziabię palcem w desce próbując zobaczyć spalanie i jednocześnie nie rozjeżdżając samochodu przed sobą
~Michał
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Corolla ma świetny stosunek jakości do ceny. Tego samego roku w rodzinie został kupiony golf V. Podczas mojej ekspolatacji nie miałem żadnych przydód, natomiast naprawy golfa pochłoneły łącznie ponad 20 tys. zł. Ogromna różnica na korzyść Toyoty.

Usterki Toyota Corolla X

Toyota Corolla X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Uwazam ze za te pieniadze to bardzo solidne samochody - jak bedzie za 10 lat zobaczymy. Brak VSC ( ESP) mi nie przeszkadza - i bez tego jezdze bezwypadkowo. Wykonanie wnentrza wg mnie jedne z lepszych w klasie.
Toyota Corolla X Sedan