Lista ocen Toyota FJ Cruiser (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Efjot 2007
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Klimatyzacja pomimo, ze reczna, jest odpowiednio dobrana w swojej prostocie jak dla samochodu 4x4. Opcjonalna konsola zawierajaca kompas, temp, czujnik poziomu pojazdu jest dziwnie zainstalowana nad poziomem krawedzi maski (z punktu widzenia kierowcy) , co mogloby byc b. latwo wyeliminowane przesuwajac konsole blizej kierowcy. Dotyczy ponownie ograniczonej widocznosci. Niestety tylko jedno gniazdko 12VDC na konsoli centralnej. Przy...
~Boe
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Zauwazylem rdze w okilcach tylnej osi. To porazna jak na auto ktore ma 6 miesiecy. Mysle ze zrobia to na gwarancji ale tak czy inaczej poprzedni model mial podobne problemy. Zmienili tylne zawieszenie i jak widac problem pozostal szkoda bo to Toyota w koncu jest. Mialem kiedys Yarisa Verso byl po prostu nie do zajezdzenia. 100 tys km zrobione z czego prawie 60 tys w tropiku i tylko olej i filtry wimnieniane. Licze na to ze FJ bedzie taki sam.
~Jarek
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Zdarzają się usterki w fabrycznej zmieniarce CD, i kompasie , który nie jest wyskalowany na naszą szerokość geograficzną i cały czas się testuje.
~pesaq@sbcglobal.net
Terenowy 4.0 239KM 176kW
nie bedzie to odpowiedz ,jest nowy ,starannosc wykonania oraz marka daje mi nadzieje na ocene 5 /w calosci zrobiony w Japonii/
~Piciu
Terenowy 4.0 239KM 176kW
po paru latach uszczelki przy szybach można wymienić. To tyle co kojarzę z małych rzeczy.
~cronos
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Niestety tutaj nic nie napiszę. Ale mam nadzieję że jednak i tutaj jest jakość Toyoty.
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Na razie brak usterek !!!
~Zibi
;-) Mam go miesiac