Lista ocen Toyota FJ Cruiser (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cronos
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Znowu mogę dać piątala. Jest to chyba jeden z ostatnich/jeśli nie ostatni/ samochód do jazdy w terenie. Przede wszystkim konstrukcja oparta na ramie /nie będę rozpisywać się w szczegółach bo myślę że większość wie o zaletach tego typu konstrukcji/. Dalej napęd, czyli do normalnej jazdy napęd tylko na tył, do trochę cięższego terenu dołączany /na szczęście mechanicznie napęd na tylną oś. Do czegoś cięższego /stromy podjazd/ dołączany reduktor....
~tel 609602799
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Ja czuję się w tym aucie wyśmienicie,jest w nim to co niezbędne(dobre nagłośnienie z fabrycznie montowanym subuferem,manualna klimatyzacja,elektryczne szyby i lusteraka,regulowana kierownica,tempomat,dodatkowe gniazda elektryczne),bez niepotrzebnych gadzetów.Bagażnik duży a po złożeniu tylnych siedzeń olbrzymi(więcej mogę zapakować np.żagli niż na Hiluxa.
~Efjot 2007
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Nieadekwatna ilosc schowkow. Brak drugiego oswietlenia sufitowego dla kierowcy (czytanie map). Konsola w okolicy dzwigni zmiany biegow jest zbyt ciemna i dodatkowe oswietlenie byloby mile widziane. Brak opcji fabrycznej (czyli w efekcie brak) oswietlenia HID/Xenon.
~Jarek
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Wielkie pokrętła i czytelne wskaźniki, wszystko na swoim miejscu.Pierwsza Toyota w której tylne drzi otwierają się na lewą stronę! Tylna szyba otwierana z kluczyka.Poza tym trochę mało schowków, choć można dokupić siatki.
~pesaq@sbcglobal.net
Terenowy 4.0 239KM 176kW
niejesty to nie auto typu limuzyna ,ale porownywac nawet nie mozna do Jeep wrangler , jest duzo lepsza ,cadilac , lexus ,acura, bmw ,beda ladniejsze w srodku ,ale ich mozliwosci w terenie nie sa w stanie sprostac FJ CRUISER
~Zibi
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Wszystko proste i na miejscu. Porownuje do Nissana murano w ktorym po 2 latach uzytkowania aby zmienic nawiew klimatyzacji musialem sie zastanawiac co wcisnac. Tutaj wszystko jasne i proste.
~Boe
Terenowy 4.0 239KM 176kW
12 godz za kierownica i mozna spokojnie isc wieczorkiem na bowarka. Gorzej dla pasazerow ale to jest auto moim zdaniem 2 drzwiowe z dostawka :-). Bakazdnik i reszta super.
~Piciu
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Wygodny dla 2 osób na pewno. Tylne miejsca też ok - ale już nie super kofortowo. Barzdzo pakowny bagażnik
Dla mnie super !