Lista ocen Toyota FJ Cruiser (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cronos
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Tutaj jeszcze nie mam dokładniejszych pomiarów / za mało przejechane/. Ale z tego co zauważyłem to silnik lubi spalić szczególnie jak się go trochę podusi. Drastycznie za mały zbiornik paliwa /chyba ok. 65l/ wystarczy na przejechanie 350 - 550 km. To bardzo mało /trzeba ciągle tankować. Z drugiej strony taka moc, takie osiągi nie będą ze spalania mieszanki powietrza z powietrzem. Na szczęście paliwo teraz tanie i będzie jeszcze tańsze.
~tel 609602799
Terenowy 4.0 239KM 176kW
śr ok.12 l.na 100 km to dla takiego auta super.Auta kolegów o porównywalnych mocach silnika,niezależnie czy są to samochody sportowe,luksuswe SUW-y lub limuzyny nie palą mniej a często dużo więcej.Oczywiście można mieć terenowego disla ,który spali 10 litrów (miałem Hiluxa)ale za te 2 litry nie ma się przyjemności latania samochodem.
~Boe
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Moze byc. Jak sie kupuje takie auto to trzeba wiedziec ze one pala. Poprzednio tez mialem 4 litry Jeepa na trasie potrafilem nim zrobic ponizej 10l na sto tym ciezej za to w miescie nie ma porowniania. zamykan sie w 12 -13 litrach gdzie Jeep potrafil brac 16-18.
~pesaq@sbcglobal.net
Terenowy 4.0 239KM 176kW
bierze nie tyle ile jest w stanie dac z siebie ,wszystko zalezy do czego jest uzywany ,podejrzewam ze ludzie poprzednio jezdzacy w gorach lub terenie moga byc mile zaskoczeni ,na autostradzie przy predkosci 80-85 M/h przejezdzal 20 mil /gal.
~Jarek
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Średnio tylko 14-15 l/100km w automacie i przy tylnym napędzie, w manualu trzeba trochę dołożyć. Komuś podobno udało się zejść poniżej 12l Nie będę próbował, bo zasnę za kierownicą. Zasięg na pełnym zbiorniku do 300mil
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Te pare litrow wiecej na 100km nie sprawia klopotu, czyli przecietnie 13 l / 100km w jezdzie mieszanej (trasa-miasto) no i jakies 15 l miescie Na trasie podobno 11 l na 100km w oszczednej jezdzie ! No ale cos za cos !
~Efjot 2007
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Zbyt duza jednostka o zbyt malej mocy i powaznym apetytem na super.
~Piciu
Łatwy do utrzymania - dosc tanieo = oprócz beznyzny
~Zibi
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Co do tego mam mieszane uczucja. Raczej duzo "popija".
~TC
Terenowy 4.0 260KM 191kW