Lista ocen Toyota FJ Cruiser (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tel 609602799
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Na szosie jak dobra limuzyna,na oranym polu gładziej niż na naszych asfaltach,w terenie jak się nie utopi lub nie zawiesi w błocie lub głębokim śniegu (tak do 80 cm to forsuje swobodnie)to idzie wszędzie.To nie sów tylko prawdziwa ramowa terenówka,z potężnym silnikiem,reduktorem x2,7,blokadami mostów i centralnego dyferencjału.To też nie pikap na resorach-nie buja
~cronos
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Rewelacja. Samochów doskonale trzyma sie drogi. Trzeba zdrowo depnąć aby tyłem troszkę zarzuciło. Wspaniale wybiera nierówności zarówno małe jak i te większe. Można zapomnieć o bujaniu kołysaniu itp. Doskonałe tłumienie nierówności, muld, garbów.
~Jarek
Terenowy 4.0 239KM 176kW
To genialne rozwiązanie Toyoty. Rama Prado z 3-drzwiowego LC, ale znacznie lepsze prowadzenie, mniejsze wychylenia na zakrętach, choć też \"nurkuje\",w terenie nie bujamy się na muldach, nic nie stuka ,nic nie zgrzyta.
~Piciu
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Mam lift około 2,5-3' plus 33' opony. W terenie miód. Wjeżdża wszędzie. Mimo tak wysokiego zawieszenia dość dobrze i stabilnie wchodzi w zakręty. Na autostradzie też ok.
~Boe
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Troche buja ale to tez opony i zawieszenie. Moj stoi na AT kach i zawieszeniu offrad.
~Zibi
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Autko jedzie jak po szynach. Tu mowa o normlnej drodze. Ale w terenie to naprawde mozna sie nacieszyc jazda.
~pesaq@sbcglobal.net
Terenowy 4.0 239KM 176kW
bardzo zaawansowany technologicznie uklad napedowy , polecam: www.toyota.com
Rewelacja w kazdych warunkach,
~TC