Oceny Toyota Hilux V

Najnowsze oceny Toyota Hilux V

4,1
~truething@o2.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
Auto to jest chyba najlepszym i najbardziej niezawodnym znanym mi "roboczym wołem" do użytku w terenie. Trwałość i niezawodność jednostki napędowej i układu zawieszenia o jakiej projektanci innych firm mogą jedynie pomarzyć (nissan). Polecam uwadze wszystkim farmerom :)
~jacek-rancho@o2.pl
Pick Up 2.5 D 75KM 55kW
za motor lufa(dynamika)za resztę 6ka nie jestem wymagający nie bulwaruje nie wyrózniam się a swoje robie :)
~maciek gdynia
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
nie na wyścigi napewno, ale dość wygodnie, no i z niemal gwarancją , że dowiezie na miejsce..pomimo wieku.
~Piotrek B
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
wspanilale auto, polecam kazdemu dla kogo nie najwarzniejsze jest wyprzedzic kogos na swiatlach i zapitalac 160 po autostradzie. jesli o nie zadbasz to posluzy ci naprawde dluuugo
~hilux4x4@po.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
jezdze nim juz 4 lata i tylko kupuje paliwo..nie wiem co to samochod...nigdy go nie sprzedam
~Nikos kettner@kki.net.pl
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
Bardzo dobre uklady mechaniczne pracuja dlugo i bezawaryjnie Jedyna wada to mankament prawie kazdej terenowej toyoty Slaba jakosc zabezpieczen antykorozyjnych
~Adahoo
Pick Up 2.5 D 75KM 55kW
wołowaty, dość głośny, ekonomiczny, bezawaryjny...bezawaryjny...bezawaryjny (dot.2.4D) (Silnik)
4,1
~Ortalion Gangsta
Pick Up 2.4 TD 97KM 71kW
To nie wyścigówka, ale daje radę. W mieście spoko, bardzo elastyczny (na "czwórce" ciągnie od 40 do 110). Na mokrej nawieżchni trzeba uważać przy starcie, bo jak się za mocno da w palnik, to tył lubi wyprzedać przód :-) (Silnik)
~Pawyca
Pick Up 2.5 D 75KM 55kW
nie zamienie na zadne inne
~Boguslav
Pick Up 2.5 TD 102KM 75kW
Standardowy 2.4TD wymienilem na 2.5TD ale bez wiekszych zmian, nie czuc roznicy. Silnik nie do zajechania, uzywalem w terenie w upalach i w zimie. Sa drobne wycieki oleju ale nic powaznego. Dobrze zadbany silnik wystarczy spokojnie na cale zycie. (Silnik)