Lista ocen Toyota Hilux VII Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW 2005-2011 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ramolewicz
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Bardzo dobre. Zawieszenie jak w Starze 266, wyglądem przypomina to z wózków lokomotyw spalinowych. Słowem pancerne. Niestety na dłuższej trasie zwłaszcza w pojedynkę i bez ładunku czuć na zadku że jest to zawieszenie terenowca. Po za tym extra.
~danielortega
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Jak to pickup. Pusty skacze, a obładowany idzie dobrze. Jak jest równa droga to jedzie się prawie jak osobowym, a jak dziurawa to nie boli, że zawieszenie sie sypie. Ja mam opony 255/75 i nic do nich nie dociera :)
~bambo
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
spróbuj skręcić przy włączonym napędzie na 4 koła nawet na mokrym asfalcie jak być miał zaciągnięty hamulec ręczny na max (wiem wiem nie jezdzi się na 4x4 po asfalcie) no ale w konkurencji można :-)
~traqutor
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
cud że to jedzie prosto skacze i podryguje nawet na równym asfalcie tylne resory skrzypia od wyjechania z salonu, serwis (droższy od sersisu Volvo:-)) nie dał sobie z tym rady do dzisiaj
~edward
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
ABS - tragedia! Gdy samochód nieobciążony to bardzo wydłuża drogę hamowania. Niefortunnie usytułowane złącze elektryczne przy haku holowniczym - notorycznie wygina mi się gdy tyłem zaczepiam o ziemię.
~Michał
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
W zimie trzeba wozić balast na pace bo tył łatwo traci przyczepność. W terenie to aż sam nie wierzyłem co to potrafi :). Bardzo kiepskie hamulce jak na pojazd ciężarowy :(
~qberus
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Na śliskiej nawierzchni przydałby się centralny dyfer bo tył lubi uciec. Poza tym auto prowadzi się pewnie i lepiej niż niejedna osobówka.
~Rob
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Trzeba uważać na mokrym i zimą na zakretach by nas nie wyprzedziła paka. Trzeba go trochę dobalastowac wtedy tył przestaje byc odczuwalny
~bagnino
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
niezle jest jak na lekki tyl to jest dosc przewidywalny - zima daje niezla zabawe lub jak ktos nie czuje sie na silach /boi sie to zalacza 4x4
~feroza29
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
super się prowadzi jak na pic kapa rewelacja prawie jak psobówka nie buja nie chusta max stabilny po prostu super
Toyota Hilux VII Podwójna kabina