Lista ocen Toyota RAV4 IV (75) - Widoczność

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca toyoty
MPV Valvematic 150 152KM 112kW
dobry, ważne że cicho, i że automat więc w korkach super, kamera taka sobie - lepsze są czujniki s tyłu i z przodu a tych brak, siedzenia nie są sportowe jak głosi producent tylko familijne :) i takie sobie, anie złe ani dobre. zestaw muzyczny całkiem do d... mam standardowy bo za lepszy to cały pakiet karza wziąć za chyba 5 tys. wieć musiałem dokupic głośniki za 900 zł i jest w miarę. wstyd że przy cenie 130 tys taki zestaw montują.
~alpinus6
MPV Valvematic 150 152KM 112kW
Z przodu super (jak w każdym Suvie) Wielkie lusterka boczne, także przez tylną szybę- w przeciwieństwie do konkurencji- nawet sporo widać. Szyby fabrycznie przyciemnione w sam raz- przed słońcem chronią ale wszystko przez nie widać. Przy manewrach na ciasnym parkingu kamera cofania (była w tej wersji) i czujniki parkowania (dokupione) bardzo wskazane-szacun dla kolegi który uważa że da się bez tego obejść.
~alpinus6
~Jacek
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Lusterka boczne bardzo duże (widoczność znakomita). Przód też potężny i wyśmienity. Przez tylne lusterko widać też wszystko. Jedynie przy parkowaniu obojętne czy przodem czy tyłem bez pomocy kamerek i czujników parkowania miałbym problem z wyczuciem odległości ale myślę, że jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Kamerki dookoła auta są tu bardzo pomocne.
~Chris
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Fotele kierowcy i pasażera są zrobione z bardzo komfortowej do siedzenia tapicerki materiałowej ale za o kiedy taka tapicerka się zabrudzi nie łatwo ją wyczyścić, za to ,,ławka'' z tyłu jest strasznie nie wygodna po dłuższej trasie wszystko boli i nie chce się już nigdzie potem ruszać chodź jak wspominałem ławka jest nie wygodna.
~Vomer
MPV Valvematic 150 152KM 112kW
Mam czujniki parkowania z przodu i tyłu i kamerę cofania. Jeśli dodać do tego spore lusterka i niezłe przeszkolenie to ocena Może być tylko jednak. Zastrzegam jednak, że przy zamówieniu czujników p+t toyota dawała w 2014r. dość marny zestaw nieseryjny. Polecałbym jednak montować czujniki na własną rękę.
~GaryField
MPV Valvematic 150 152KM 112kW
Z przodu ok. Lusterka duże. Do tyłu gorzej. Nie mam kamerki ani czujników, ale idzie się przyzwyczaić. Parkowanie wśród niższych aut niezbyt fajne. Nie widać ich i trzeba wjeżdżać na czuja. Da się przeżyć. Z racji wysokiego zawieszenia łątwo za to wysiadać z auta wciśniętego między inne na parkingu.
~AS1969
MPV D-4D 150 150KM 110kW
świetne siedzenia, bardzo wygodne na długa jazdę, po złożeniu tylnych siedzeń płaska podłoga, z której korzystałem nie raz śpiąc w lesie, widoczność do przodu troche za szerokie słupki , ale za to skorupa pewna w razie W, do tyłu kamera cofania, ale bez dźwieku
~KW
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Widoczność z przodu jest bez zarzutu. Natomiast dokucza słaba widoczność w tylnym lusterku w kabinie ze względu na małą i w dodatku przyciemnianą tylną szybę. Przydałoby się lusterko z wyświetlaczem z tylnej kamery tak jak jest np u japońskiej konkurencji.

Usterki Toyota RAV4 IV

Toyota RAV4 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lubię Auta
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Bardzo dobra do przodu duża panoramiczna szyba. Jak to w suv-ie wysoka pozycja kierowcy, do tyłu i na boki bardzo dobrze bo mam system kamer 360 stopni i czujniki parkowania więc parkowanie to czysta przyjemność. Lampy ledowe bardzo dobre.