Lista ocen Toyota RAV4 IV (69) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Tylko nawiewy na stopy pasażerów z tyłu , które znajdują się pod fotelami,. Czyli kiepsko w upały i jak parują się szyby.
~AdaśW
MPV D-CAT 150 150KM 110kW
Oczyszczanie zaparowanej przedniej szyby to nie lada wyzwanie ( naprawy klimy , wymiana filtrów nic nie dawały)
~KW
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Bez zarzutu, jeśli chodzi o wydajność i sprawność. Niemniej jednak lokalizacja przycisków ogrzewnia foteli jest niewygodna.
~kastomi
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Bardzo fajny patent z wyborem intensywności automatycznej pracy klimatyzacji, nie przeszkadza nawet brak nawiewów na tylną kanapę
~Karol
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Z przodu jest to co potrzeba ale czy z tyłu nikt nie jeździ? Nie ma nawiewów dla pasażerów.
~olo
MPV D-4D 125 124KM 91kW
świetnie. Silnik w zimie szybko jak na diesla się nagrzewa. Latem klima ładnie schładza
~Jacek
MPV D-CAT 150 150KM 110kW
Parny, zimny dzień i kondensacja na przedniej szybie od wewnątrz staje się nie lada wyzwaniem.
~compucar
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
do chłodzenia nie mam zastrzeżeń. są trzy tryby intensywności, więc dla każdego coś miłego..
~gobik
MPV D-4D 125 124KM 91kW
ogrzewanie działa bardzo dobrze szybko i sprawnie,szyby nie parują Klimy nie mam jak sprawdzić ...zima

Usterki Toyota RAV4 IV

Toyota RAV4 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Bez zarzutów. Latem w miarę szybko schładzał kabinę. Zimy jeszcze nie doczekałem wiec nie wypowiem się.