Ocena kierowcy - Toyota Supra III

Bartek ( HOŁEK ), 19 lat temu
Silnik 3.0 Turbo 235KM 173kW
Rok produkcji 1992
Toyota Supra III 3.0 Turbo 235KM 173kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
auto bardzo piękne, niewiarygodnie szybkie, bezpieczne i relatywnie tanie a przy tym świetnie wyposażone. mój egzemplarz posiada: el.szyby, lusterka, szyberdach, fotele i antene, podgrzewane fotele,ABS, klimatronic, wspomaganie, c.zamek, alu felgi, 10 głośników, samo utwardzające się zawieszenie TEMS, komputer pokładowy i inne udogodnienia
auto jest szybkie, elastyczne, pięknie brzmi, po prostu cudo
świetna, przełożenia wchodzą lekko i precyzyjnie, skok lewarka jest krótki
bardzo dobre zawieszenie, trzyma rewelacyjnie, a przy tym jest troszeczkę komfortowe. po prostu rewelka
do przodu ok. do tyłu nie narzekam
wszystko jest pod ręką tam gdzie trzeba
w zimie rewelacyjnie, wnętrze się szybko nagrzewa. latem teś świetnie, klimatronik działa bardzo dobrze a w wentylacji bardzo przydatny jest el. szybardach który można i uchylić i go odsunąć. pierwsza klasa
z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu mało, bagażnik też nie za wielki, ale w końcu jest to auto sportowe. jak ktoś chce więcej miejsca niech se kupi TIRA :-)
dobre, śilniczek jest słyszalny ma bardzo piękny dźwięk, przy większych szybkościachsłychar szum powietrza ale to nie przeszkadza
złużycie paliwa jak na taki silnik jest dość ,,małe,, ale ja mam LPG a więc nie jest tak źle. ceny części som takie same jak do innych aut japońskich
po prostu inwestycja waszego życia
mam to autko od roku ale oprócz rzeczy eksploatacyjnych i tłumika nic nie wymieniałem
po prostu japońska niezawodość ( o ile dba się o autko )
Toyota Supra III