Konkurs gokartowy - tydzień 2

Volkswagen Caddy III - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen Caddy III

lista silników Volkswagen Caddy III

Oceny Volkswagen Caddy III

6% gorzej niż w segmencie Mikrovany (3,98)

dodano 15.12.2006 16:29:43 przez

Kupiłem najwyższy model 1,6 benzyna 102 KM model za 86tyś. wresia mixt komfortowy z kilmą, nawigacją satelitarną i pełną elektryką ,5 osobowy z regulowaną kratą na kółkach z dopłatą do koloru jak w limuzynie to znaczy czarny metalik perła jedyny taki w Szczecinie lusterka i zderzaki również w tym samym kolorze. Niestety bardzo się zawiodłem osiągami i trakcją to jeździ jak czołg na kołach- tyle resory z amortyzatorami to totalna porażka na nierównościach -powinni sprzedawać te auta z ubezpieczeniem na życie. Ponadto parujące się lampy przednie, ciężko zamykająca się klapa tylnia i obsługa autoryzowanego salonu i serwisu w Szczecinie VW Kołacz-Łapiński nie mieści się nawet w standardach krajów z III świata-zaparowana lampa z wodą w środku nie podlega reklamacji, bo ten typ tak ma światłowody kanaliki, odparowywanie i inne bzdury ludzią wciskają oczywiście jak odstoisz swoje jak baran i doczekasz się zanim ktoś ruszy tyłek i ciebie raczy obsłużyć. Generalnie odradzam zakupu VW Caddy bo jest przereklamowany i nie warty swojej ceny. Jeżeli ktoś koniecznie chce nabyć ten model to oddam swój 3 miesięczny po kosztach bo mnie ten model niczym oprócz składanego kluczyka z logo VW niczym nie zachwycił.

dodano 21.07.2014 00:34:34 przez

Witam jestem użytkownikiem dwóch VW Caddy 2,0 TDI (140KM) i 1,9 TDI (105KM). Jeśli chodzi o funkcjonalność rewelacja zarówno do biznesu jak i auta dla rodziny szczególnie z małym dzieckiem ( wózek do tyłu bez odpinania kół itp. przesuwne drzwi i wysokość auta super się sprawdza z wkładaniem dziecka szczególnie w hipermarketach). W modelu po liftingu możliwość wypięcia tylnich siedzeń bez żadnego klucza czy śrubokręta a przestrzeń rośnie niesamowicie. W porównania do berlingo przestrzeń ładunkowa jest o jakieś 15cm dłuższa. Silnik 2,0 TDI bardzo elastyczny i daje radochę z jazdy ale pamiętajmy że te ?pudełka? nie są przeznaczone do ścigania. Spalanie w mieście 9,1 l/100km. Na tle konkurencji jest zauważalna różnica wykończenia i poziom auta. jeżeli miał by mi służyć tylko do wożenia towaru czyli furgon to chyba bym zastanowił się czy jest sens przepłacać za VW. Jednak w moim przypadku auto pełni role dostawczaka, auta rodzinnego i jeszcze musi się prezentować aby nie był to stricte wół roboczy i te wymagania spełnia idealnie. Generalnie auto nie jest pozbawione wad ale i tak zdecydowałem po raz drugi na zakup tego auto. Zapraszam do mojego możliwie obiektywnego opisu na WIĘCEJ. Pozdrawiam

dodano 25.09.2007 22:20:30 przez

Wersja jak mi się zdaje wyjątkowa. Bo i ma spanko ,i nawigację ,i szyber dach,tempomat, komputer, ESP i dali stoliczek z krzesłami oraz jeszcze różne dodatkowe gniazdka , lampy i lampki. Tylko naklejki w paski dziwne i jasna tapicerka podatna na zaplamienia.Ozdóbki na zewnątrz wolała bym taki jaki są teraz dodawane do ostatniej Fabii .Wysoko się siedzi i wszystko widać. Dobrze wchodzą biegi. Jest zrywny. Dla tych co piszą o twardym zawieszeniu tyłu to im mogę powiedzieć tyle ,że w porównaniu z drugim samochodem jakim jeździmy Hondą Civic 1.8 V-tech to sam miód (dziesięć lat obijania). Nareszcie bagażnik bez ograniczeń . Co mnie drażni :to jak by dwie klasy wnętrza Przednie siedzenia I kl.i spartańskie tylne.Jednak trzeba taki standard polubić bo to nie Touran . Całość oceniam dobrze i dużo po CADDY oczekuję w przyszłości .

dodano 27.02.2011 08:46:14 przez

vw caddy 2005 z przebiegiem 250tys wymienilem juz chyba wszystko co mozliwe w tym aucie w ciagu ostaniego roku padlo : turbo skrzynia biegow walek rozrzadu z popychaczami ktore rozwlaily glowice ogolnie nie polecam tego auta po przekroczeniu 200tys km sypie sie strasznie silnik co do karoseri pojawily sie pierwsze ogniska rdzy na bocznych przesowanych drzwiach przy klamce rdza na suwakach od drzwi w zawieszeniu skonczylysie wszystkie tuleje z porzdu ale to juz specyfika polskich drog ogolnie nie kupil bym juz drugi raz tego auta gdyz to juz nie jest ten vw co kiedys zreszta tak jest z wiekszascia marek lepiej kupic starsze auto i jakos sie kulac niz nowe i bujac sie po serwisach i mechanikach ....

dodano 07.04.2011 17:34:01 przez

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony tym samochodem. VW sprawił, że mając do wyboru auto osobowe (wygodny minivan) - i tak na codzień wolę jeździć... Dostawczym VW caddy. Na pewno ma na to wpływ wersja jaką wybrałem (dość nietypowa jak na furgon) - ma automatyczną klimatyzacje, pełną elektrykę, nawigację, podgrzewane fotele, spryskiwacze reflektorów itp itd. Słowem - ma wyposażenie, którego nie oferuje ŻADEN inny producent do auta dostawczego tej klasy. Wybierałem samochód, który poza tym, że będzie na siebie zarabiał - będzie również dawał dużą frajdę z jazdy. I to się w pełni udało! Jeśli macie jakieś konkretne pytania - proszę napisać maila. Na pewno odpowiem.

dodano 26.04.2013 09:36:18 przez

niestety auto z przebiegiem ponad 150 000 nadaje sie jedynie do sprzedazy, z solidnosci VW pozostał solidnie chromowany emblemat z przodu. jednakze technokraci babilonu postanowili od dobrych kilku, kilkunastu lat skracac zywot kazdemu wehikulowi. Zatem kupujcie zamozni frajerzy nowe VW Caddy za cene nieadektwatna do trwalosci, jeszcze wiekszy i mniej zamozni frajerzy niech kupuja starsze roczniki i niech pakuja w to cos jak do wielkiej, wielkiej skarbonki. Zaznaczam - tak ma dzisiaj duza wiekszosc aut - tyle, ze inne nie sa tak przewartosciowane jak Caddy mam jeszcze Merecesa W124 uzytkowany rownologle do vw - wymiana oleju i tankowanie, no i lozysko jedno.

dodano 09.01.2013 10:46:28 przez

Auto kupilem roczne w Niemczech z przebiegiem 60 000km Jezdze po malu (do 100km/h), delikatnie, oszczednie. Co 15000 serwis. F. paliwa co 2 wymiane. Co 8000-10000km leje uzdatniacz paliwa 160 000 wymiana lozysk (polecam oryginaly, tanie padaja po 10000km) 270 000 zaczyna szwankowac rozrusznik, ale tylko zima 300 000 wymiana stacyjki 350 000 naprawa skrzyni, wymiana sprzegla 360 000 wymiana amortyzatorow przod tyl Do dzis dnia nie bierze grama oleju Po drodze kilka mniejszych-wiekszych usterek spowodowanych przetarciem sie kabelka w wiazce. Lutownica i po sprawie. Jak dbasz tak masz :)

dodano 16.07.2007 12:16:47 przez

Moja wersja to 1.9 Tdi Life z silnikiem o mocy 75 KM. Ogólnie bardzo ładne, wygodne i dobrze wykonane auto. Minusem są cena zakupu oraz koszty przeglądów. Nie polecam również tego słabszego silnika, dołóżcie 6 tys i kupcie wersję 104 KM, ale to moje zdanie, ja lubię mieć zapas mocy pod prawą nogą, codziennie jeżdżę po 100-200 km, często w pełnym załadunku i wyprzedzanie ciężarówek na ciasnej szosie trochę mi zajmuje. Na razie wysoka cena odzwierciedla się w wysokiej jakości tego auta. Na moje potrzeby przydałby się napęd 4x4.

dodano 18.06.2007 20:39:57 przez

Auto służy mi w małym biznesie. Czasami trzeba przewieść trochę więcej towaru, a czasem wyjechać gdzieś w dalszą trasę (samemu albo z kilkoma pasażerami). Wcześniej używałem Renault Kango. W porównaniu obydwu samochodów zdecydowanie wygrywa VW Caddy. Jak dla mnie atutem jest przestrzeń pracy kierowcy (do małych osób nie należę :) ), a także wygląd zewnętrzny (ale to już kwestia gustu...). Sam wybierałem i wiedziałem na co się decyduję. Wcześniej porównywałem mój wybór z innymi konkurencyjnymi ofertami z tego segmentu.

dodano 13.04.2009 22:48:25 przez

Gwarant czyli KULCZYK TRADEX toleruje złodziejskie praktyki ASO Z Lublina DANELCZYK. A Danelczy zamiast montażu oryginalnych głośników wstawia jakieś niepasujące ponadcinane głośniku z innego samochodu, zamiast anteny zwykły kawałek druta miedzianego , Hak holowniczy poskręcany jest nieoryginalnymi śrubami, bez atestu a w miejscu wierceń otworów na hak pojawiła sie rdza. Samochó od wyjazdu z salonu kilka miesięcy temu ma wibracje . To jest najgordszy samochód jaki miałem.

Demonstracyjny Nissan Note 1.2 80KM Acenta Family Pack

Demonstracyjny Nissan Note 1.2 80KM Acenta Family Pack

Rocznik: 2013. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.2 80KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Note DIG-S ACENTA IKEY PAKIET AUTO PAKIET SPORT

Demonstracyjny Nissan Note DIG-S ACENTA IKEY PAKIET AUTO PAKIET SPORT

Rocznik: 2014. Przebieg: 711 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Caddy, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Caddy

Przeczytaj o Volkswagen Caddy

Volkswagen Cross Caddy - offroadowy dostawczak?
Volkswagen Cross Caddy - offroadowy dostawczak? Polo, Golf, Touran. Co je łączy? Oprócz tego, że są wytwarzane przez największego producenta aut na świecie, można zamówić je w wersji "Cross" - czyli z dodatkowym pakietem, który sprawia, że auto wygląda tak, jakby mogło zapuścić się w ciężki teren. Choć w Polsce nie cieszą się one wyjątkową popularnością, za granicą jest ich na drogach o wiele, wiele więcej. Widząc zapotrzebowanie, Volkswagen zaprezentował nowy model w tej rodzinie - Cross Caddy.

Volkswagen Caddy III 176