Lista ocen Volkswagen CC (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Stylistyka auta trafia w moj gust. Po ponad 4 latach lubię nic a nic mi się nie znudził. Miejsca w środku jest sporo, bagażnik ogromny, nie wiem ile ma litrow, ale nigdy nie bylo problemu z zapakowaniem bagaży 3 osobowej rodziny na wyjazd. Patrząc vs passat nie znajduję żadnych przewag passata.
~Zdzislaw
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Już zauważyłem komentarze o jakichś niedoskonałościach. U mnie nic. I dajcie wszyscy święci aby tak zostało. Regularnie myte auto. Odsalane po zimie i tyle. Na lakierze nawet nie widać zarysowań. ktoś mi otarł tylny zderzak na parkingu przy supermarkecie ale szczęśliwie tylko zderzak więc bez konsekwencji.
~Macias
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Jak dla mnie styl auta to sztuka. Jest przepiękny. Bardzo zwarta bryła i te bezramkowe szyby. Po prostu woda na mój młyn. Nie ma plastików udających chromy tylko prawdziwe żelastwo. Lakier mógłby jednak być nieco twardszy.
~Janek cc
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Chyba najfajniejszy element w tym aucie ponkewaz sedan coupe jeat nietuzinkowym rodzajem nadwozia w tym segmencie. Bezramkowe drwi nie sprawiają żadnych problemów. Mega cichy podczas jazdy.
~MU
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Wizualnie nie ma nic do zarzucenia. Samochód wyróżnia się sylwetką w miejskim tłumie aut. Brak danych o trwałości lakieru - musimy jeszcze trochę poczekać (póki co nie ma się do czego przyczepić).
~Raffin
Coupe 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Nadal bardzo mi się podoba a kupiłem nowy samochód już dość dawno , nadal ludzie oglądają się na ulicy.
~Adrian
Coupe 2.0 TDI CR DPF 177KM 130kW
Ładnie wygląda, spora warstwa lakieru, stosunkowo długa buda sprawia, że na parkingach wystaje.
~bartekn82
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Lakier (srebrny) totalna porazka, po dotknieciu palcem zostaja slady bardzo ciezkie do usuniecia.
~Tomaszz
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Świerże auto więc ciężko tu cokolwiek napisać . Wygląd może się podobać spasowanie jak to u Niemców.
Dziennik kosztów dla Volkswagen CC
7,6
9,5
~JarekMM
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Bardzo ładne auto, dużo zgrabniejszy niż passat, w ogóle sprawia wrażenie jednak auta o klasę wyżej.