Lista ocen Volkswagen Corrado (103)

~Karol (pirug@op.pl)
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Samochod jest godny polecenia, szczegolnie mlodszym kierowcom. Jego nadwozie wyglada nadal ciekawie pomimo wieku. Wyposazenie i komfort jazdy jest na wysokim poziomie. Budzi zainteresowanie przechodnich i innych kierowcow. Poprostu klasyk. Polecam
~KOREK
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ma troche wad ale to nie jest samochód dla przecietnego człowieka lecz dla ludzi ze tak powiem z pasja.
~G60
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
Bardzo ładnie pracuje i jest elastyczny. Dynamika 10/10 (Silnik)
~GRZECH
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
GDY BY NIE TO SPALANIE BYŁO BY OK A TAK JEST PRZECIETNIE
~martin
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
Jeżdze już dwa lata tym autkiem,jest to model z najsłabszym motorem ale najtwardszym i najoszczędniejszym.Autko jest piękne i zamierzam nim jeżdzić do końca życia,"kocham corrado" (Silnik)
~Santi VR6 opat@chello.pl
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
IDealne autko. osiagi super, tylko trzeba trafic zadbany i wypieszczony egzemplarz bo mozna sie w koszta wpedzic. czescie przewaznie juz tylko w ASO
~COREK
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
NAPRAWDE SPORTOWE SERYJNE AUTKO TYLKO 136 KM TO LECIUTKO ZA MAŁO...ALE TEŻ SWOJE IDZIE 9 SEKUND DO 100KM/H
~igbor@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ten kto tu da mniej niż 5 ma jakiegoś składaka o czterech śladach. Corrado prowadzi się fantastycznie(tylko te drogi) (Układ jezdny)
~rkk33@poczta.onet.pl
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Ja tam na corrka nie bede narzekal. Fakt, turbina ... u mnie padla po 200 tys. Co do spalanie, to wg mnie srednio 8-9 l w przebiegach miejskich i na trasie to calkiem niezle w porownaniu z najnowszymi konstrukcjami (gdyby byla sprawna turbina to jeszcze z 1 l byloby mniej). Co do czeszczenia plastikow ... to dosc charakterystyczne dla vw, ale mysle, ze tylko w nowych samochodach wszystko jest ok. Teraz troche o zawiszeniu - na naszych drogach...

Usterki Volkswagen Corrado

Volkswagen Corrado – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Listonosz
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
oprócz rzeczywiscie fajnego nadwozia reszta to kicha ,w wersji 2.0 to sie moglem z lanosem poscigac, wnetrze brzydkie - za bardzo przypomina passata pancernika,chociaz czesci tanie bo troche musialem powymieniac