Lista ocen Volkswagen Fox (52)

~KOJOT
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
generalnie ok. fajne autko do miasta i niedługie traski.
~rafał iłendo - gg 1646597
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
super samochodzik maly ale ma kopa bardzo elastyczny z swietna skrzynią biegów mam wersje czerwona metalik i jestes bardzo zadowolony (Silnik)
~jacek@stalowka.net
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Świetny samochód, piękny żółty kolor jego karoserii. Bardzo dużo miejsca w środku - nawet z tyły dla pasażerów. Jakbym dziś miał kupić 2 raz to też bym go kupił. Aha! wydaje mi się że VW powinien popracować nad ekonomiczniejszymi silnikami.
~tytus
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
ładna stylistyka nadwozia,auto małych gabarytów ,ale miejsca w srodku duzo polecam auto
~Kamil
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Wyciszenie dobre. Pomimo iż mój Fox 1,2 benzyna nie posiadał fabrycznie wygłuszenia/wyciszenia sciany grodziowej-(jak mi powiedzieli w salonie VW,takie wyciszenie posiada tylko Fox z silnikiem 1,4 TDI) dokupiłem je i ocene wstawiam po zamontowaniu dodatkowego wygłyszenia. (Wyciszenie)
~Murat
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
po poltorarocznej jezdzie nie zawiodl mnie moj Fox jeszcze ani razu (Bezawaryjność (drobiazgi))
2,4
~Mario
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Same problemy z elektryka silnika ,jednostka z VW polo trzycylindrowa.Ciągłe problemy z czujnikami ,sonda wymieniona 2 razy. Porażka ,skarbonka bez dna w tej wersji silnikowej. (Silnik)
1,9
~Wojtek
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Uszkodzone zawory, naprawa głowicy, częste awarie cewek (Silnik)
~gh
CrossFox 1.6 i 103KM 76kW
fffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffffffffffffff fgdftgrgrfyrtfyrtyr 5yr5y65y7ffffffffffffffffffffffffffffffffffff (Skrzynia biegów)

Usterki Volkswagen Fox

Volkswagen Fox – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu