Volkswagen Fox - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen Fox
lista silników Volkswagen Fox
Mniej

Oceny Volkswagen Fox

8% lepiej niż w segmencie Auta najmniejsze (3,77)

dodano 15.10.2011 przez

Dla mnie genialny samochód. Główne zalety: mały z zewnątrz, duży w środku - przestronny, dużo większy od innych samochodów, mimo małych wymiarów, super zawieszenie, bardzo pewnie się prowadził, fajna skrzynka, szybko się nagrzewa, dla mnie ważne zimą. Kupiłbym go jeszcze raz. Najlepiej z silnikiem 1.4 75KM, to już mała wyścigówka do miasta - mała masa samochodu. Opisany samochód był z silnikiem 1.2, który też w ostateczności da radę. Mimo tego motoru samochód był zrywny. Ogólnie porównując z VW Polo, to z czym do ludzi - Polo niski i ciasny. Z Fabią I - niewygodne fotele. Z innymi samochodami też wygrywa. Sprzedałem go, bo już trochę miał usterek, chociaż przez 2 lata jeździł bezawaryjnie (w posiadaniu przez 3 lata, 48-70 kkm, kupiłem bity i zrobiłem, bo chciałem wiedzieć czym jeżdżę). Nie ma co się obawiać, że to Brazylijczyk. Niestety to nie ten VW, co kiedyś.

dodano 16.08.2016 przez

Pomimo szeregu drobnych, acz upierdliwych i niespodziewanych jak na tak niski przebieg, usterek, polubiłem to auto na tyle, że zdecydowałem się "odziedziczyć" go po żonie, która kupiła sobie nowiutkie auto w salonie. W porównaniu ze świetnie wyposażoną, komfortową xsarą picasso, to wprawdzie zejście o klasę (albo i dwie) niżej, no ale picasso ma już 10 lat, prawie 200 tys. przebiegu i pomału zaczyna generować koszty, a ja ostatnio jeżdżę bardzo mało, więc wybór był właściwie oczywisty. Poza tym fajnego foxa bez klimy, lecz z małym przebiegiem nikt nie chce za bardzo kupić, a picasso z klimatronikiem i LPG poszło na pniu. Zostałem więc z autkiem, do którego nalewam benzyny za 50 zł i mam tydzień jeżdżenia, albo i więcej.

dodano 03.01.2014 przez

Ten samochod zaprojektowano chyba z mysla o jednym - praktycznosci. I taki jest Fox - bez bajerów, ale praktyczny totalnie. Maly z zewnatrz i wszedzie sie zmiesci, a jednoczesnie zaskakujaco duzy w srodku. Pali rozsadnie, czesci sa dosc tanie. W prowadzeniu pewny i przyjemny. Masa schowkow wewnatrz i przyzwoity bagaznik. Czego chciec wiecej od miejskiego auta? Chyba tylko troche lepszego silnika.

dodano 11.09.2011 przez

Tryb miejski 5,5 l/100km Trasa 4 l /100 km Chyba mówi samo za siebie!!! Samochód fajny mam wersie max doposażoną i ogólnie auto oceniam 5/5. Do tej pory jeździłem VW Golfem V 2006r, w Fox-ie komfort mniejszy ale na stacjach paliwowych mnie nie znają, a 75 KM do tej masy pozwala na 185km/h.

dodano 28.12.2009 przez

Świetny samochód, piękny żółty kolor jego karoserii. Bardzo dużo miejsca w środku - nawet z tyły dla pasażerów. Jakbym dziś miał kupić 2 raz to też bym go kupił. Aha! wydaje mi się że VW powinien popracować nad ekonomiczniejszymi silnikami.

dodano 13.12.2008 przez

Idealne auto dla 2 osób jeżdzących energicznie po zatłoczonym mieście, szukających miejsca parkingowego. Bagażnik na zakupy przewyższa inne auta z tego segmentu. Mała popularnośc sprawia na ulicach że to auto wyjątkowe wśród maluchów.

dodano 16.03.2016 przez

Małe auto do miasta i na dojazdy do pracy, dużo miejsca w środku, nadmuchy na nogi pasażerów, ciepło w zimie, jak za kwotę 10 tyś na pewno ciekawsza propozycja niż stare bmw.

dodano 04.10.2013 przez

Wygląd zewnętrzny jak i środek to duży plus tego auta. Żałuję, że nie mam wersji 1.4 lub diesla - troszkę mocniejsze silniki.

dodano 15.05.2011 przez

Swietne autko miejskie,ale rownierz i na dluzsze trasy.Siedzi sie wygodnie,nie meczy sie kregoslup ani nogi.

dodano 10.11.2016 przez

Fajne małe autko, wysokie, dobrze się siedzi. Malo pali i nie ma awarii. Duży bagażnik, głęboki.