Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Fox - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen Fox

lista silników Volkswagen Fox

Oceny Volkswagen Fox

7% lepiej niż w segmencie Auta najmniejsze (3,76)

dodano 15.10.2011 19:54:58 przez

Dla mnie genialny samochód. Główne zalety: mały z zewnątrz, duży w środku - przestronny, dużo większy od innych samochodów, mimo małych wymiarów, super zawieszenie, bardzo pewnie się prowadził, fajna skrzynka, szybko się nagrzewa, dla mnie ważne zimą. Kupiłbym go jeszcze raz. Najlepiej z silnikiem 1.4 75KM, to już mała wyścigówka do miasta - mała masa samochodu. Opisany samochód był z silnikiem 1.2, który też w ostateczności da radę. Mimo tego motoru samochód był zrywny. Ogólnie porównując z VW Polo, to z czym do ludzi - Polo niski i ciasny. Z Fabią I - niewygodne fotele. Z innymi samochodami też wygrywa. Sprzedałem go, bo już trochę miał usterek, chociaż przez 2 lata jeździł bezawaryjnie (w posiadaniu przez 3 lata, 48-70 kkm, kupiłem bity i zrobiłem, bo chciałem wiedzieć czym jeżdżę). Nie ma co się obawiać, że to Brazylijczyk. Niestety to nie ten VW, co kiedyś.

dodano 03.01.2014 17:23:31 przez

Ten samochod zaprojektowano chyba z mysla o jednym - praktycznosci. I taki jest Fox - bez bajerów, ale praktyczny totalnie. Maly z zewnatrz i wszedzie sie zmiesci, a jednoczesnie zaskakujaco duzy w srodku. Pali rozsadnie, czesci sa dosc tanie. W prowadzeniu pewny i przyjemny. Masa schowkow wewnatrz i przyzwoity bagaznik. Czego chciec wiecej od miejskiego auta? Chyba tylko troche lepszego silnika.

dodano 11.09.2011 22:16:45 przez

Tryb miejski 5,5 l/100km Trasa 4 l /100 km Chyba mówi samo za siebie!!! Samochód fajny mam wersie max doposażoną i ogólnie auto oceniam 5/5. Do tej pory jeździłem VW Golfem V 2006r, w Fox-ie komfort mniejszy ale na stacjach paliwowych mnie nie znają, a 75 KM do tej masy pozwala na 185km/h.

dodano 28.12.2009 23:57:27 przez

Świetny samochód, piękny żółty kolor jego karoserii. Bardzo dużo miejsca w środku - nawet z tyły dla pasażerów. Jakbym dziś miał kupić 2 raz to też bym go kupił. Aha! wydaje mi się że VW powinien popracować nad ekonomiczniejszymi silnikami.

dodano 13.12.2008 00:40:21 przez

Idealne auto dla 2 osób jeżdzących energicznie po zatłoczonym mieście, szukających miejsca parkingowego. Bagażnik na zakupy przewyższa inne auta z tego segmentu. Mała popularnośc sprawia na ulicach że to auto wyjątkowe wśród maluchów.

dodano 04.10.2013 12:24:39 przez

Wygląd zewnętrzny jak i środek to duży plus tego auta. Żałuję, że nie mam wersji 1.4 lub diesla - troszkę mocniejsze silniki.

dodano 15.05.2011 10:06:34 przez

Swietne autko miejskie,ale rownierz i na dluzsze trasy.Siedzi sie wygodnie,nie meczy sie kregoslup ani nogi.

dodano 12.06.2009 21:37:23 przez

oceniam autko na 5 super autko wygodne mało pali i nic jak narazie sie nie psuje. polecam to autko.

dodano 31.12.2011 22:53:09 przez

ładna stylistyka nadwozia,auto małych gabarytów ,ale miejsca w srodku duzo polecam auto

dodano 18.10.2009 23:20:27 przez

pomijajac kilka niedociagniec, to mozna powiedziec ze autem jezdzi sie dobrze

Demonstracyjny Suzuki Splash 1,2 94KM Comfort FL

Demonstracyjny Suzuki Splash 1,2 94KM Comfort FL

Rocznik: 2013. Przebieg: 10 170 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Demonstracyjny Suzuki Alto COMFORT 1.0 68 KM

Demonstracyjny Suzuki Alto COMFORT 1.0 68 KM

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 731 km. Silnik: 1.0 68KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Fox, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Fox