Lista ocen Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2017 (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mk
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Szukając nowego auta zwiedziliśmy wiele salonów i wiele samochodów od środka oglądnęliśmy. Powiem jedno - wszystkie designerskie auta z falującą linią bocznych okien może i wyglądają fajnie z zewnątrz, ale w środku panuje mroczna atmosfera niczym z horrorów Wes'a Cravena. Sportsvan natomiast swoim nieco konserwatywnym podejściem do tematu punktuje konkurentów. Widoczność dla kierowcy jaki i pasażerów z tyłu (zwłaszcza tych mniejszych)...
~Zbyszek
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak już pisałem wyżej, komfort jazdy jest duży. Wersja highline. Nic nie skrzypi, wszystko dobrze spasowane. Biksenony ładnie oświetlają drogę, światła przeciwmgielne łądnie doświetlają zakręty. Mikrofon w kierownicy i inne gadżety ułatwiają korzystanie z telefonu czy zainstalowanej w nim nawigacji.
~Rafał
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wysoka pozycja za kierownicą, duże szyby, małe okienko w słupku A - to wszystko sprawia, że widoczność jest praktycznie idealna.
~Tomasz Kuta
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Co do widoczności nie mam zastrzeżeń, naprawdę jest super. Fotele bardzo wygodne.
~Kris G
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
kazdy zwraca na to uwage, widocznosc w tym samochodzie jest doskonala
~R-Line white user
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Tu jest super. Duże szyby , dość wysoko się siedzi.
~Divenow
Nic dodać, nic ująć.